2. Nocny Turniej FIFA w niecce basenu MANTA

W sobotę, 17 sierpnia 2019 r. ponownie spotkamy się na Krytej Pływalni MANTA podczas przerwy technologicznej. A to wszystko za sprawą 2. Nocnego Turnieju FIFA w niecce basenu MANTA. Rywalizację rozpoczynamy o 19:00!

ZASADY:

  • Turniej FIFA19 rozegrany zostanie na platformie PS4.
  • Wszystkie mecze turniejowe, rozgrywane będą w systemie podwójnej eliminacji (przegrany spada do drabinki przegranych), BO1 (w każdej rundzie gramy 1 mecz, którego zwycięzca premiowany jest awansem do kolejnego etapu).
  • Finał rozgrywany jest w systemie BO2 (gramy maksymalnie 2 mecze), o zwycięstwie decyduje suma zdobytych bramek.
  • Mecze turniejowe rozgrywane będą drużynami (kluby i reprezentacje) dostępnymi w grze.
  • Długość połowy w finale eliminacji oraz wielkim finale to 6 minut, w pozostałych meczach – 5 minut.
  • Każdy gracz wywoływany będzie do swojego meczu przez mikrofon maksymalnie 3 razy. W przypadku nieobecności w obrębie strefy PLWK po ostatnim wywołaniu, gracz zostaje ukarany walkowerem na korzyść przeciwnika. W pierwszej rundzie eliminacji, nieobecnego gracza może zastąpić osoba z listy rezerwowej.

Szczegółowe zasady w regulaminie (tutaj).

Zapisać się można jedynie w dniu zawodów w kasie na Krytej Pływalni MANTA. Zapisy uruchamiamy od 17:30, obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Ilość miejsc: prawdopodobnie 64 graczy. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w turnieju. KARTA ZGŁOSZENIOWA do druku tutaj.

PULA NAGRÓD: 3000 zł w gotówce! Dla najlepszych graczy rozgrywek przewidziano nagrody pieniężne: 1500 zł, 1000 zł i 500 zł.

Turniej poprowadzi Bartosz "Orayu" Fatyga.

Do zobaczenia!

Impreza organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim wspólnie z Miastem Wodzisław Śląski, esportcup.pl i Polską Ligą Wirtualnych Klubów.