8 Rybnicki Półmaraton Księżycowy

Zapraszamy do Rybnika, gdzie już za niecały miesiąc rusza 8 Rybnicki Półmaraton Księżycowy! Jeszcze tylko do środy, 31 maja, istnieje możliwość skorzystania z niższego progu cenowego - 60 zł/os.

Bieg odbędzie się w sobotę 24 czerwca, tradycyjnie startujemy o godzinie 22:00. Podobnie jak w zeszłym roku start i meta znajdować się będą przy kąpielisku "RUDA" a trasa będzie przebiegać między innymi przez rybnicki rynek, gdzie na biegaczy czekają wspaniali kibice! Zachęcamy gorąco do startu w biegu ulicami miasta Rybnika, w przepięknej nocnej scenerii.

Na biegaczy czeka między innymi:
- atestowana trasa półmaratońska (21,097 km)
- biuro zawodów czynne dzień przed zawodami
- wygrane - nagradzamy aż 10 osób, w każdej z kategorii wiekowych
- sztafety firm, w ramach których po raz pierwszy mogą wystartować osoby, które ukończyły 15 lat
- klasyfikacja dla dwojga "Maraton Dwóch Serc"
- strefa relaksu i masażu
- strefa gastronomiczna.

Warto podkreślić, że nocny Półmaraton Księżycowy jest wliczany do Biegowego Grand Prix Rybnika (www.biegi.rybnik.pl) oraz do 4 Oczek Subregionu Zachodniego (4 półmaratony: Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, Żory).

Samo nocne bieganie, to nie wszystko!

W sobotę 24 czerwca już od godziny 16.00 na najmłodszych będzie czekała STREFA MAŁEGO BIEGACZA, w ramach której na dzieci i młodzież będzie mogła skorzystać z mocy atrakcji sportowych, o które zadba Rybnicka Grupa Biegowa "Pędzimy Razem" (www.klubrgb.pl).

Szczegółowe informacje w regulaminach oraz na stronie www.mosir.rybnik.pl (w zakładce: Półmaraton Księżycowy).

REGULAMIN 8 Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego

REGULAMIN Strefy Małego Biegacza