Aktualności

Trwa modernizacja wodzisławskiego Balatonu

Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” trwa. Jest to największa prowadzona obecnie inwestycja oraz największy miejskiej plac budowy. W budynku rekreacyjno-socjalnym, magazynie sprzętu pływackiego, wiacie ogniskowej oraz wieży ratowniczej wykonano już wewnętrzną instalację elektryczną. Przypominamy, że ta inwestycja jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskowano.

II Żorska Konwencja Fitness

MOSiR Żory zaprasza na II Żorską Konwencję Fitness, która odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku w Hali sportowej przy ul. Folwareckiej 10 w Żorach.

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych już za nami

W niedzielę, 5 marca na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki ''Trzy Wzgórza'' odbyło się szczególne wydarzenie biegowe honorujące i upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

Mors Masakrator na Trzech Wzgórzach

W minioną sobotę odbyła się kolejna edycja kultowej imprezy o nazwie Mors Masakrator. Tego roku wydarzenie wyjątkowo miało miejsce na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki ''Trzy Wzgórza'' ze względu na trwającą modernizację wodzisławskiego Balatonu.