Balaton

Turniej siatkówki plażowej na Balatonie

Już 15 sierpnia br. nastąpi otwarcie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton. Na terenie obiektu zaplanowano mnóstwo atrakcji. Jedną z nich będzie turniej siatkówki plażowej. Właśnie ruszyły zapisy.

15 sierpnia otwieramy Balaton

Dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład - Ośrodek Rekreacyjny Balaton został zmodernizowany, a teraz czeka nas wielkie otwarcie tej inwestycji po zmianach. Już we wtorek, 15 sierpnia br. na terenie obiektu zaplanowano bogaty program wydarzenia.

Postępy prac na Balatonie

Trwa kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” . Przypominamy, że ta inwestycja jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskowano. Jest to największa prowadzona obecnie inwestycja oraz największy miejskiej plac budowy.

Trwa modernizacja Balatonu

Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” trwa. Jest to największa prowadzona obecnie inwestycja oraz największy miejskiej plac budowy. Wykonano już m.in. elewację z okładziny drewnianej w magazynie sprzętu pływackiego oraz ścianki działowe z GK w budynku rekreacyjno-socjalnym. Przypominamy, że ta inwestycja jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskowano.

Postępy prac na wodzisławskim Balatonie

Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” trwa. Jest to największa prowadzona obecnie inwestycja oraz największy miejskiej plac budowy. Wykonano już fundamenty pod podest stały oraz nawierzchnię z podbudową i krawężnikami parkingu przy "Syrence". Przypominamy, że ta inwestycja jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskowało miasto.

Trwa modernizacja wodzisławskiego Balatonu

Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” trwa. Jest to największa prowadzona obecnie inwestycja oraz największy miejskiej plac budowy. W budynku rekreacyjno-socjalnym, magazynie sprzętu pływackiego, wiacie ogniskowej oraz wieży ratowniczej wykonano już wewnętrzną instalację elektryczną. Przypominamy, że ta inwestycja jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskowano.

Koniec sezonu letniego na Balatonie

środek Rekreacyjny „Balaton” już wkrótce zostanie zmodernizowany. Prace na terenie obiektu ruszą już w poniedziałek, 29 sierpnia br. W związku z tym najbliższa niedziela, 28 sierpnia będzie ostatnim dniem funkcjonowania obiektu, w tym kąpieliska oraz wypożyczalni sprzętu pływającego w sezonie letnim 2022 przed przekazaniem placu budowy. Inwestycja ta jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskował Wodzisław Śląski.