Balaton

Otwarcie sauny na Balatonie

Pragniesz chwili relaksu? Zapraszamy do nowo otwartej sauny znajdującej się na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton w Wodzisławiu Śląskim.

Turniej siatkówki plażowej na Balatonie

Już 15 sierpnia br. nastąpi otwarcie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton. Na terenie obiektu zaplanowano mnóstwo atrakcji. Jedną z nich będzie turniej siatkówki plażowej. Właśnie ruszyły zapisy.

15 sierpnia otwieramy Balaton

Dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład - Ośrodek Rekreacyjny Balaton został zmodernizowany, a teraz czeka nas wielkie otwarcie tej inwestycji po zmianach. Już we wtorek, 15 sierpnia br. na terenie obiektu zaplanowano bogaty program wydarzenia.

Postępy prac na Balatonie

Trwa kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” . Przypominamy, że ta inwestycja jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskowano. Jest to największa prowadzona obecnie inwestycja oraz największy miejskiej plac budowy.

Trwa modernizacja Balatonu

Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” trwa. Jest to największa prowadzona obecnie inwestycja oraz największy miejskiej plac budowy. Wykonano już m.in. elewację z okładziny drewnianej w magazynie sprzętu pływackiego oraz ścianki działowe z GK w budynku rekreacyjno-socjalnym. Przypominamy, że ta inwestycja jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskowano.

Postępy prac na wodzisławskim Balatonie

Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” trwa. Jest to największa prowadzona obecnie inwestycja oraz największy miejskiej plac budowy. Wykonano już fundamenty pod podest stały oraz nawierzchnię z podbudową i krawężnikami parkingu przy "Syrence". Przypominamy, że ta inwestycja jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskowało miasto.

Trwa modernizacja wodzisławskiego Balatonu

Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” trwa. Jest to największa prowadzona obecnie inwestycja oraz największy miejskiej plac budowy. W budynku rekreacyjno-socjalnym, magazynie sprzętu pływackiego, wiacie ogniskowej oraz wieży ratowniczej wykonano już wewnętrzną instalację elektryczną. Przypominamy, że ta inwestycja jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskowano.