Balaton

Zapraszamy na Balaton od 25 czerwca

Od jutra, tj. 25 czerwca zapraszamy do wypożyczalni sprzętu pływającego na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Otwarte zostaje także kąpielisko, oczywiście w reżimie sanitarnym w związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju.

Balaton posprzątany

W minioną sobotę z okazji Dnia Ziemi wspólnie z mieszkańcami i wędkarzami posprzątaliśmy teren Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

Sprzątanie Balatonu z okazji Dnia Ziemi

22 kwietnia przypada największe na świecie święto ekologiczne obchodzone od 1970 roku, czyli Dzień Ziemi, którego celem jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. (źródło: www.gdos.gov.pl)

Na Balatonie rusza sezon letni

W dniu jutrzejszym zostaną otwarte kąpielisko oraz wypożyczalnia sprzętu pływającego na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton", oczywiście w reżimie sanitarnym w związku z sytuacją epidemiczną w kraju.

Balaton kąpieliskiem! Jest pozytywna opinia Inspektora Sanitarnego

To już pewne, w sezonie letnim będziemy mogli korzystać z kąpieliska na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton”. Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny zaopiniował pozytywnie projekt uchwały Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego dotyczącą wykazu kąpielisk na terenie Miasta Wodzisławia Śląskiego w roku 2018.

Balaton kąpieliskiem?

12.09.2017 r. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wodzisławiu Śląskim, poinformował MOSiR „CENTRUM”, że od 01 stycznia 2018 r. wejdą w życie istotne zmiany w ustawie z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo Wodne ( Dz. U. Z 2017 r., poz. 1566), w zakresie kąpielisk i miejsc okazjonalnie wykorzystywanych do kąpieli.