Imprezy

Śniegu brak, ale ferie udane! [GALERIA]

Właśnie zakończyliśmy ferie zimowe na obiektach MOSiR "CENTRUM". Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zimowy wypoczynek, mimo że bez śniegu, dzieciom i młodzieży minął na aktywności ruchowej.

11. Błękitna Wstęga Balatonu już 29 marca

Cykl #3biegiSWD czas start! Pierwszy z trzech biegów organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się w ostatnią niedzielę marca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Mowa oczywiście o jedenastej już Błękitnej Wstędze Balatonu.

Zawody MTB XC w marcu na Balatonie

22 marca 2020 r. (niedziela) zapraszamy miłośników kolarstwa górskiego na zawody MTB XC, które rozegrane zostaną na trasach malowniczego Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim. Właśnie ruszyły zapisy!

Policzyli się z cukrzycą! [WYNIKI]

Niezmiennie od kilku lat Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" dołącza do działań związanych z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie było i w tym roku. 12 stycznia w Rodzinnym Parku Rozrywki niespełna 130 osób wystartowało w biegu pn. "Policz się z cukrzycą".

Ferie z MOSiR "CENTRUM"

Niespełna tydzień pozostał do zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży. Jak co roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" przygotował dla Was masę atrakcji. Poniżej znajdziecie program.

Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach 28. finału WOŚP

12 stycznia 2020 roku będzie miał miejsce 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który tradycyjnie włączy się również Miasto Wodzisław Śląski! MOSiR "CENTRUM" szczególnie zaangażuje się w propagowanie akcji "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", która jest autorskim programem Fundacji WOŚP.

Wodzisławski Miting Pływacki Masters 2019

To pierwsza taka impreza na Krytej Pływalni MANTA! Serdecznie zapraszamy wszystkich dorosłych sympatyków pływania do udziału w pierwszym Wodzisławskim Mitingu Pływackim Masters 2019, który już 15 grudnia 2019 r. w Wodzisławiu Śląskim.

Kilka słów o XIII Wodzisławskim Półmaratonie [GALERIA]

Biegowe święto Wodzisławia Śląskiego za nami. W niedzielę, 27 października ulicami miasta przebiegli uczestnicy XIII Wodzisławskiego Półmaratonu o Puchar Prezydenta pamięci Zbyszka Marszałkowskiego oraz Wodzisławskiego Minimaratonu na dystansie 7,5 kilometra.