Imprezy

Wodzisław Śląski na Sportowo [Podsumowanie]

W ramach XIV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ,,CENTRUM'' od 13 do 19 września zachęcał do aktywnego spędzenia czasu podczas wyjątkowych wydarzeń sportowych i rekreacyjnych. Celem imprezy było popularyzowanie sportu wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

3. Wodzisławski Duathlon już za nami

Trzecia edycja wydarzenia miała miejsce w sobotę, 17 września na terenie Rodzinnego parku Rozrywki ,,Trzy Wzgórza'' w Wodzisławiu Śląskim. Duathlon przyciągnął zarówno Wodzisławian jak również mieszkańców Katowic czy Wrocławia.

Wodzisław Śląski na Sportowo

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ,,CENTRUM'' zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniach sportowych i rekreacyjnych, których głównym celem jest zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w dniach 13-19 września br.

2. Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking

To już druga edycja tego wydarzenia! Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking odbędą się w sobotę, 3 września w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Udział może wziąć każdy, kto ukończył 18 rok życia.

Ruszyły zapisy na 3. Wodzisławski Duathlon

W dniu dzisiejszym wystartowały zapisy na 3. edycje wodzisławskiego duathlonu, który odbędzie się 17 września tego roku na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki ,,Trzy Wzgórza''. Więcej informacji wkrótce.