Imprezy

Wodzisławski Miting Pływacki Masters 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków pływania do udziału w pierwszym Wodzisławskim Mitingu Pływackim Masters 2019, który odbędzie się 15 grudnia 2019 r. na terenie Krytej Pływalni Manta w Wodzisławiu Śląskim. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zapraszamy do zapisów.

Kilka słów o XIII Wodzisławskim Półmaratonie [GALERIA]

Biegowe święto Wodzisławia Śląskiego za nami. W niedzielę, 27 października ulicami miasta przebiegli uczestnicy XIII Wodzisławskiego Półmaratonu o Puchar Prezydenta pamięci Zbyszka Marszałkowskiego oraz Wodzisławskiego Minimaratonu na dystansie 7,5 kilometra.

Klasyfikacje generalne GP MTB XC Wodzisław Śląski 2019

Poniżej przedstawiamy wyniki klasyfikacji generalnej GP MTB XC Wodzisław Śląski 2019 w poszczególnych kategoriach wiekowych. Do sklasyfikowania w klasyfikacji generalnej należało wziąć udział w dwóch z trzech wyścigów Grand Prix. W przypadku gdy dany zawodnik wziął udział w trzech edycjach do klasyfikacji punktowej były brane dwa najwyżej punktowane starty. W przypadku tej samej ilości punktów zdobytych przez dwóch lub więcej zawodników w danej kategorii wiekowej o kolejności decydowała kolejność ostatniego wyścigu.

2. Nocny Turniej FIFA w niecce basenu MANTA

W sobotę, 17 sierpnia 2019 r. ponownie spotkamy się na Krytej Pływalni MANTA podczas przerwy technologicznej. A to wszystko za sprawą 2. Nocnego Turnieju FIFA w niecce basenu MANTA. Rywalizację rozpoczynamy o 19:00!