Imprezy

Bieg Młodych Gwiazd - ruszamy z zapisami!

Po 15. Błękitnej Wstędze Balatonu mamy dobrą wiadomość dla najmłodszych biegających! Ruszyły zapisy do Biegu Młodych Gwiazd, który jest imprezą towarzyszącą X ERIGO Nocnego Biegu z Gwiazdami.

Finał zawodów w ramach JSW Ligi Przełajowej Młodego Pokolenia

W niedzielę, 7 kwietnia przy wspaniałej pogodzie na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" rozegrano zawody finałowe w ramach JSW Ligi Przełajowej Młodego Pokolenia. To wszystko za sprawą Wodzisławskiej Akademii Młodego Biegacza przy znacznym wsparciu MOSiR "CENTRUM".

Ruszyły zapisy na II Wodzisławskie Zawody Hobby Horse

Przed nami druga odsłona Wodzisławskich Zawodów Hobby Horse, podczas których zawodnicy zmagać się będą na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, a przy tym rywalizować o zdobycie cennych nagród. Zawody, które odbędą się 23 marca w godzinach 9:00-14:00 w hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7, będą świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu i rozwijanie pasji do koni. Dziś ruszyły zapisy online na to wydarzenie.

Weź udział w bezpłatnych warsztatach tenisa ziemnego

17 lutego stanie się dniem pełnym sportowych, tenisowych doświadczeń i niesamowitej atmosfery. To za sprawą wydarzenia "Wodzisław Śląski OPEN - warsztaty tenisowe dla rodzin", które zadebiutuje w naszym mieście. Podczas bezpłatnych zajęć będzie można poznać tajniki sportu, w którym Iga Świątek i Hubert Hurkacz zdobywają najważniejsze trofea. W programie także spotkania ze specjalistami, tj. dietetykiem, fizjoterapeutą, psychologiem sportowym, konkursy z nagrodami i strefa gastronomiczna. Zainteresowany? Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy.