Imprezy

dm IV Wodzisławski Duathlon za nami

Czwarta edycja wydarzenia miała miejsce w niedzielę, 20 sierpnia na terenie Rodzinnego parku Rozrywki ,,Trzy Wzgórza'' w Wodzisławiu Śląskim. Tegoroczny Duathlon przyciągnął zarówno Wodzisławian jak również mieszkańców z dalszych zakątków Polski.

Zapisz się na IV Wodzisławski Duathlon

Już 20 sierpnia o godz. 10:30 na ścieżkach Rodzinnego Parku Rozrywki ''Trzy Wzgórza'' zostanie rozegrana IV edycja Wodzisławskiego Duathlonu. Zawodnicy będą mieli za zadanie przebiec 3 km, następnie przejechać 10 km na rowerze oraz przebiec kolejne 1,5 km trasy. Zapraszamy sympatyków biegania i jazdy na rowerze do udziału!

DM IV Wodzisławski Duathlon już w sierpniu na Trzech Wzgórzach

20 sierpnia br. na ścieżkach Rodzinnego Parku Rozrywki ''Trzy Wzgórza'' zostanie rozegrana IV edycja Wodzisławskiego Duathlonu. Tradycyjnie uczestnicy będą mieli za zadanie przebiec 3 km, następnie przejechać 10 km na rowerze oraz przebiec kolejne 1,5 km trasy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Akcja Lato 2023

Początek wakacji i lato w pełni! Zapraszamy na miejskie obiekty. Poniżej przedstawiamy sportowy program tegorocznej Akcji Lato.

Erigo IX Nocny Bieg z Gwiazdami w nowym wydaniu

W sobotę, 1 lipca niespełna 300 uczestników rywalizowało na dystansach 5 i 10 kilometrów. Tegoroczna trasa zawodów przebiegała nie tylko ścieżkami Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza", ale także m.in. ulicami Mieszka, Pośpiecha, Wałową, Powstańców i przez wodzisławski Rynek.