Imprezy

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych już za nami

W niedzielę, 5 marca na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki ''Trzy Wzgórza'' odbyło się szczególne wydarzenie biegowe honorujące i upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

Mors Masakrator na Trzech Wzgórzach

W minioną sobotę odbyła się kolejna edycja kultowej imprezy o nazwie Mors Masakrator. Tego roku wydarzenie wyjątkowo miało miejsce na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki ''Trzy Wzgórza'' ze względu na trwającą modernizację wodzisławskiego Balatonu.

Weź udział w tegorocznym Mors Masakratorze

25 lutego br. na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki odbędzie się kolejna edycja kultowej imprezy. Miłośnicy sportów ekstremalnych będą mogli sprawdzić swoją wytrzymałość w prawdziwie trudnych warunkach.

Wodzisław Śląski na Sportowo [Podsumowanie]

W ramach XIV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ,,CENTRUM'' od 13 do 19 września zachęcał do aktywnego spędzenia czasu podczas wyjątkowych wydarzeń sportowych i rekreacyjnych. Celem imprezy było popularyzowanie sportu wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.