Imprezy

5. edycja Pucharu Polski BMX Racing rozegrana!

W minioną niedzielę w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbyła się 5. edycja Pucharu Polski w dyscyplinie olimpijskiej BMX Racing. Do zawodów zgłosiło się 42 uczestników, którzy rywalizowali w 11 kategoriach wiekowych.

Wyścigi na rowerach wodnych

W środku wakacji szczególnie zapraszamy Was do Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Już 21 lipca (niedziela) odbędzie się rodzinny piknik rekreacyjno-sportowy, podczas którego nie zabraknie dobrej zabawy i odrobiny rywalizacji.

V Nocny Bieg z Gwiazdami przeszedł do historii [ZDJĘCIA]

6 lipca 2019 r. w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" wiele się działo... Wyścigi na rowerkach biegowych dla dzieci, bieg w laczach i mały jubileusz - V Nocny Bieg z Gwiazdami. Bez wątpienia jest to jedna z Waszych (i naszych) ulubionych imprez sportowych w Wodzisławiu Śląskim.

Puchar Polski BMX Racing

Zawody Pucharu Polski BMX Racing zawitają już w najbliższą niedzielę do Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śląskim.

Miejsce pod namiot podczas Reggae Festiwalu

Nie było łatwo, ale udało się. Dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "CENTRUM" oraz Służb Komunalnych Miasta podczas tegorocznej edycji Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu nie zabraknie miejsca pod namiot.