Imprezy

Ferie: wyjazd na narty/snowboard

W ramach akcji "Zima w mieście" zapraszamy na rodzinną wycieczkę na narty/snowboard. Wyjazd odbędzie się we wtorek, 19 lutego 2019, miejsce zostanie określone w późniejszym terminie, gdyż uzależnione jest od aktualnych warunków śniegowych.

Ferie zimowe z MOSiR "CENTRUM"

11 lutego nadejdzie długo wyczekiwany przez wodzisławskich uczniów i uczennice poniedziałek, rozpoczynający ferie zimowe. Jak co roku dołożymy wszelkich starań, aby Wasz wypoczynek minął aktywnie i na dobrej zabawie. Zapraszamy na nasze obiekty, gdzie przygotowaliśmy wiele atrakcji sportowych i nie tylko.

Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" [WYNIKI]

My również przyłączyliśmy się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji po raz kolejny Stowarzyszenie Nasz Wodzisław wraz z MOSiR "CENTRUM" zorganizowali bieg pn. "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". W tym roku pierwszy raz gościliśmy w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Bieg Jarmarkowy [WYNIKI]

W niedzielę, 19 grudnia, wodzisławskim Rynkiem przebiegli zawodnicy biorący udział w Biegu Jarmarkowym. Na starcie świątecznej rywalizacji stanęli i ci mali, i ci trochę więksi...

Bieg Jarmarkowy

Na wodzisławskim Rynku trwa Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy, w ramach którego w najbliższą niedzielę, 16 grudnia, organizujemy BIEG Jarmarkowy.

Pływacki Turniej Mikołajkowy

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 15 lat na Krytą Pływalnię MANTA, gdzie w niedzielę, 9 grudnia, odbędzie się Pływacki Turniej Mikołajkowy. Zawody rozpoczną się o godzinie 14:00.