Imprezy

V Nocny Bieg z Gwiazdami przeszedł do historii [ZDJĘCIA]

6 lipca 2019 r. w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" wiele się działo... Wyścigi na rowerkach biegowych dla dzieci, bieg w laczach i mały jubileusz - V Nocny Bieg z Gwiazdami. Bez wątpienia jest to jedna z Waszych (i naszych) ulubionych imprez sportowych w Wodzisławiu Śląskim.

Puchar Polski BMX Racing

Zawody Pucharu Polski BMX Racing zawitają już w najbliższą niedzielę do Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śląskim.

Miejsce pod namiot podczas Reggae Festiwalu

Nie było łatwo, ale udało się. Dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "CENTRUM" oraz Służb Komunalnych Miasta podczas tegorocznej edycji Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu nie zabraknie miejsca pod namiot.

Bilety na 16. Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi – Reggae Festiwal w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty organizowane na stadionie miejskim podczas 16. edycji wodzisławskiej imprezy "Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi – Reggae Festiwal". Bilet wraz z opaską na rękę, ważną przez dwa koncertowe dni 26 i 27 lipca br., kosztuje 2 złote. Przygotowano 15 tysięcy pamiątkowych, festiwalowych opasek. Warto kupić bilet wcześniej, aby uniknąć stania w kolejkach w dniach imprez. Bilety można też kupić przez internet.

Akcja Lato 2019

Nadchodzą upragnione przez uczniów wakacje, podczas których oczywiście zapraszamy na nasze obiekty. Zapewniamy, że przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji sportowo-rekreacyjnych w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza", na Krytej Pływalni MANTA oraz na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Nie zabraknie również wycieczek.