Imprezy

Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych [WYNIKI]

3 marca na wodzisławskim Balatonie odbyły się zmagania sportowe w ramach Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Szczytny cel, malownicza trasa i sprzyjająca pogoda przyciągnęły na linię startu ponad 200 biegaczy, którzy rywalizowali na 2 dystansach: w biegu towarzyszącym na 1.963 km oraz 5 km.

Ferie: wyjazd na narty/snowboard

W ramach akcji "Zima w mieście" zapraszamy na rodzinną wycieczkę na narty/snowboard. Wyjazd odbędzie się we wtorek, 19 lutego 2019, miejsce zostanie określone w późniejszym terminie, gdyż uzależnione jest od aktualnych warunków śniegowych.

Ferie zimowe z MOSiR "CENTRUM"

11 lutego nadejdzie długo wyczekiwany przez wodzisławskich uczniów i uczennice poniedziałek, rozpoczynający ferie zimowe. Jak co roku dołożymy wszelkich starań, aby Wasz wypoczynek minął aktywnie i na dobrej zabawie. Zapraszamy na nasze obiekty, gdzie przygotowaliśmy wiele atrakcji sportowych i nie tylko.

Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" [WYNIKI]

My również przyłączyliśmy się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji po raz kolejny Stowarzyszenie Nasz Wodzisław wraz z MOSiR "CENTRUM" zorganizowali bieg pn. "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". W tym roku pierwszy raz gościliśmy w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Bieg Jarmarkowy [WYNIKI]

W niedzielę, 19 grudnia, wodzisławskim Rynkiem przebiegli zawodnicy biorący udział w Biegu Jarmarkowym. Na starcie świątecznej rywalizacji stanęli i ci mali, i ci trochę więksi...