Imprezy

wodzisławska BITWA NA PODUSZKI

Chcesz spędzić sobotnie popołudnie inaczej niż zwykle? Zabierz poduszkę i przyjdź do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” 14 kwietnia! Wodzisławska BITWA NA PODUSZKI startuje o 17:00 w amfiteatrze.

9. Błękitna Wstęga Balatonu za nami! - WYNIKI

Piękna pogoda, dobra jakość powietrza, piękny teren, ciekawa trasa, uśmiechy na twarzach i prawdziwe sportowe emocje. Tak w skrócie można opisać zawody 9. Błękitnej Wstęgi Balatonu, które odbyły się wczoraj nad wodzisławskim Balatonem.

Dla uczestników treningu – fajne błękitne koszulki!

Jak mawiał klasyk „Trening czyni mistrza” i pewnie ta maksyma jest Wam dobrze znana. Domyślamy się również, że każdy z Was dzielnie i regularnie przygotowuje się do poszczególnych startów. Tym razem jednak chcemy Was zaprosić na wspólny trening: pod nazwą „Z rynku na Balaton”.

Wycieczka na narty i sanki

W ramach tegorocznej Akcji Zima zapraszamy na rodzinną wycieczkę na narty i sanki. Wyjazd odbędzie się w czwartek, 1 lutego 2018, miejsce zostanie określone w późniejszym terminie, gdyż uzależnione jest od aktualnych warunków śniegowych).

Akcja Zima 2018

Jak co roku zapraszamy na nasze obiekty, gdzie podczas ferii zimowych organizujemy zajęcia, turnieje sportowe i inne atrakcje w ramach Akcji Zima.