Imprezy

Bieg Jarmarkowy

Na wodzisławskim Rynku trwa Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy, w ramach którego w najbliższą niedzielę, 16 grudnia, organizujemy BIEG Jarmarkowy.

Pływacki Turniej Mikołajkowy

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 15 lat na Krytą Pływalnię MANTA, gdzie w niedzielę, 9 grudnia, odbędzie się Pływacki Turniej Mikołajkowy. Zawody rozpoczną się o godzinie 14:00.

XII Wodzisławski Półmaraton przeszedł do historii [GALERIA]

XII Wodzisławski Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta pamięci Zbyszka Marszałkowskiego przeszedł do sportowej historii Wodzisławia Śląskiego. Na starcie dystansu półmaratonu stanęło 225 osób. Imprezą towarzyszącą był Wodzisławski Minimaraton, w którym udział wzięło 90 zawodników.

26. Bieg Gazety Wodzisławskiej [WYNIKI]

Wielu emocji i wzruszeń dostarczyła kolejna, 26 edycja Biegu Gazety Wodzisławskiej - Memoriał im. Leszka Kowalczyka. Ponownie uczniowie szkół m.in. z Radlina, Rybnika, Marklowic, Godowa i, rzecz jasna, z Wodzisławia Śląskiego oraz ci sportowcy, którzy zdecydowali się wystartować w kategorii open, zmierzyli się z niełatwą, ale urokliwą trasą wytyczoną na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Na starcie zameldowało się blisko 320 pasjonatów biegania. Dla wielu był to ponowny udział w zawodach organizowanych przez Wodzisławskie Centrum Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM”. Tym razem zabrakło reprezentantek kobiet w kategorii open.

XII Wodzisławski Półmaraton już w listopadzie!

Już dziś zapraszamy amatorów biegania i kibiców do udziału w XII Wodzisławskim Półmaratonie o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego pamięci Zbyszka Marszałkowskiego oraz Wodzisławskim Minimaratonie, który odbędzie się 18 listopada 2018 r. na nowej trasie, biegnącej ulicami Wodzisławia Śląskiego.

Biathlon dla każdego

Kolejna edycja zawodów biathlonowych pn. Biathlon dla każdego przed nami! Spotykamy się w sobotę, 13 października, w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

26. Bieg Gazety Wodzisławskiej

Moc sportowych emocji, rywalizacja fair play i wzmożony doping czeka nas już 28 września. Przed nami 26. Bieg Gazety Wodzisławskiej – Memoriał im. Leszka Kowalczyka. Po raz kolejny uczniowie oraz ci sportowcy, którzy pobiegną w kategorii open, zmierzą się z trasą wytyczoną na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Start zaplanowano na godzinę 11:00.

Turniej FIFA18 już w sobotę!

"Nocny turniej esportowy w Wodzisławiu Śląskim! Niecodzienne wydarzenie postanowiły zorganizować dla młodych mieszkańców władze Wodzisławia Śląskiego wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Centrum.