Imprezy

Pobiegnij dla Wiktorii i Moniki!

PKO Bank Polski zaprasza do przyłączenia się do akcji charytatywnej „biegnę dla Wiktorii i Moniki” organizowanej podczas XI Wodzisławskiego Półmaratonu.

Polsko- Czeski Puchar BMX Racing - Opava

Wszystkich miłośników kolarskich emocji zapraszamy na Polsko-Czeski Puchar BMX Racing, który odbędzie się w weekend 7-8 października 2017 r. w na torze rowerowym BMX Racing w Opavie.

Rowerem po Wodzisławiu 2017 - ostatni rajd

Zapraszamy na ostatni w tym sezonie rajd rowerowy z cyklu "ROWEREM PO WODZISŁAWIU". Ważna informacja! Tym razem wycieczkę rozpoczynamy ze Stadionu Miejskiego przy ul. Bogumińskiej 8.

Ruszają zapisy do XI Wodzisławskiego Półmaratonu

XI Wodzisławski Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta pamięci Zbyszka Marszałkowskiego odbędzie się w niedzielę, 5 listopada 2017 roku. Tradycyjnie bieg wystartuje ze Stadionu Miejskiego przy ul. Bogumińskiej 8. Dziś ruszamy z zapisami!

Turniej Streetball

Akcja Lato w mieście trwa! My spędzamy wakacje aktywnie i tym razem zapraszamy wszystkich pasjonatów koszykówki na otwarty Turniej Streetball.

Polsko-Czeski Puchar BMX Racing

Od otwarcia Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” tor BMX Racing cieszył się dużym zainteresowaniem i uznaniem zawodników z Polski, i nie tylko. Dzięki naszej infrastrukturze możemy nieprzerwanie od 2015 roku organizować Puchar Polski BMX Racing, w którym rywalizują najlepsi zawodnicy z całej Polski. Tegoroczna, trzecia edycja będzie wyjątkowa. Postanowiliśmy zintegrować zawodników dyscypliny BMX Racing z Polski i Czech oraz nawiązać współpracę trenerską z naszymi sąsiadami.

Trwają zapisy do III Nocnego Biegu z Gwiazdami

Kolejne święto biegowe w Wodzisławiu Śląskim! W sobotę, 8 lipca, spotkamy się w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”, gdzie odbędzie się trzecia edycja Nocnego Biegu z Gwiazdami. Start 22:00.