Imprezy

Bieg Policz się z cukrzycą w ramach WOŚP

Bieg Policz się z cukrzycą w ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie odbędzie się Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Widzimy się na linii startu 30 stycznia 2022 roku o 14:00. Długość trasy około 5 km.

12. Błękitna Wstęga Balatonu [WYNIKI i GALERIA]

12. Błękitna Wstęga Balatonu za nami! W niedzielę, 26 września rozegrano zawody biegowe na ścieżkach Balatonu. Dzieci, młodzież i dorośli rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych oraz na dystansach 5 i 10 km OPEN. Łącznie 255 osób! Wielkie brawa dla wszystkich, którzy podjęli to wyzwanie!

III Wodzisławski Dzień Fitness na stadionie [GALERIA]

Na stadionie miejskim w miniony piątek miało miejsce ciekawe wydarzenie, mianowicie III Wodzisławski Dzień Fitness! Impreza powróciła do Wodzisławia Śląskiego po przerwie i przyciągnęła miłośników zdrowego i sportowego stylu życia. Dodatkowo była to pierwsza edycja na świeżym powietrzu i wieczorową porą.

III Wodzisławski Dzień Fitness - zgłoś udział!

Do Wodzisławia wraca Dzień Fitness! 3. edycja odbędzie się na stadionie miejskim bądź całorocznych kortach tenisowych GOLD przy ul. Bogumińskiej 8, w zależności od pogody. Szykujemy dla Was 4 bloki treningowe. W programie m.in. zajęcia z Ewą Hojką (FitActive Studio) i Tomkiem Majewskim (Fitvision). Znajdzie się też coś dla najmłodszych i tych nieco starszych.

Biathlonowy Nordic Walking [WYNIKI i GALERIA]

To było historyczne wydarzenie na skalę powiatu a nawet województwa! 1. Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking odbyły się w sobotę, 28 sierpnia w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" i Biathlonowym Ośrodku w Wodzisławiu Śląskim. Rywalizację ukończyli wszyscy z 29 zgłoszonych uczestników.

1. Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking

Pierwsze takie wydarzenie w naszym regionie! Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking odbędą się w sobotę, 28 sierpnia w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Udział może wziąć każdy, kto ukończył 18 rok życia.

II Wodzisławski Duathlon rozegrany [GALERIA i WYNIKI]

Po zeszłorocznej pierwszej edycji Wodzisławski Duathlon zadomowił się w kalendarzu imprez sportowych organizowanych przez MOSiR "CENTRUM". Druga edycja odbyła się w niedzielę, 8 sierpnia w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Zawody ukończyło indywidualnie 38 uczestników oraz 8 sztafet dwuosobowych.