Imprezy

Zawody MTB XC 22 maja

W związku z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi, które obowiązują do 18 kwietnia 2021 roku zmuszeni jesteśmy przenieść zawody MTB XC na sobotę, 22 maja 2021 roku.

12. Błękitna Wstęga Balatonu przełożona

Dziś Minister Zdrowia na konferencji prasowej poinformował o przedłużeniu aktualnych obostrzeń sanitarnych do 18 kwietnia. Co za tym idzie, zmuszeni jesteśmy przełożyć 12. Błękitną Wstęgę Balatonu, zaplanowaną na najbliższą niedzielę, na 26 września 2021 roku.

Zawody MTB XC Wodzisław Śląski 2021

Na 22 maja 2021 r. (sobota) przeniesione zostały zawody w kolarstwie górskim. Rywalizacja MTB XC odbędzie się na trasach malowniczego Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim. Trwają zapisy!

Mors Masakrator na Balatonie [GALERIA]

Można śmiało powiedzieć, że w minioną sobotę rozpoczął się czas imprez sportowych na Balatonie. Wszystko za sprawą Mors Masakratora, który zorganizował wodzisławski Klub Sportowy Cross - Sport.

Sportowe podsumowanie 2020 roku [GALERIA]

Ostatni dzień roku… Roku, który był pod każdym względem wyjątkowy, także dla sportu i rekreacji. Obostrzenia, zakazy, możliwości, nagłe zmiany planów. Tak go zapamiętamy. Pomimo wielu trudności udało nam się jednak zorganizować najważniejsze miejskie imprezy sportowo-rekreacyjne.

OOM Wodzisław Śląski

W dniu 7 listopada 2020 roku na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży BMX Racing oraz Mistrzostwa Polski w jeździe indywidualnej na czas.

11. Błękitna Wstęga Balatonu [WYNIKI i GALERIA]

W niedzielę, 27 września odbyła się 11. Błękitna Wstęga Balatonu, impreza przełożona z marca. Łącznie na linii startu zameldowało się 133 uczestników w biegach dla dzieci i młodzieży oraz 191 uczestników w biegach na 5 i 10 kilometrów.

11. Błękitna Wstęga Balatonu we wrześniu

Już 27 września 2020 r. (niedziela) zapraszamy na jedenastą Błękitną Wstęgę Balatonu, której trasa będzie wiodła przez malownicze ścieżki leśne Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton”.