Imprezy

Utrudnienia w ruchu

Informujemy, że w sobotę, 3 lipca 2021 r. w godzinach 22:00-23:00 ulicą Mieszka w Wodzisławiu Śląskim przebiegną uczestnicy ERIGO VII Nocnego Biegu z Gwiazdami.

Rozegrano zawody wędkarskie na Balatonie [GALERIA]

W pierwszą sobotę tegorocznych wakacji w ramach trwającego Festiwalu Górnej Odry zorganizowaliśmy Amatorskie Zawody Wędkarskie o Puchar Krainy Górnej Odry. Uczestnicy oczywiście rywalizowali na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

Akcja Lato 2021

Początek wakacji i lato w pełni! Zapraszamy więc na miejskie obiekty. Poniżej przedstawiamy sportowy program tegorocznej Akcji Lato.

Świętojański Bieg dla Najmłodszych na Balatonie

Będzie to czwarta edycja tej wyjątkowej imprezy. Mowa o Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej, która odbędzie się w piątek, 25 czerwca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Tradycyjnie odbędzie się także Świętojański Bieg dla Najmłodszych.

Zawody Pucharu Polski BMX Racing 2021

Poza rywalizacją w ramach Mistrzostw Polski i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży BMX Racing w jeździe indywidualnej na czas w niedzielę, 30 maja w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbyły się także zmagania 3. edycji Pucharu Polski.