Imprezy

Mors Masakrator na Balatonie [GALERIA]

Można śmiało powiedzieć, że w minioną sobotę rozpoczął się czas imprez sportowych na Balatonie. Wszystko za sprawą Mors Masakratora, który zorganizował wodzisławski Klub Sportowy Cross - Sport.

Sportowe podsumowanie 2020 roku [GALERIA]

Ostatni dzień roku… Roku, który był pod każdym względem wyjątkowy, także dla sportu i rekreacji. Obostrzenia, zakazy, możliwości, nagłe zmiany planów. Tak go zapamiętamy. Pomimo wielu trudności udało nam się jednak zorganizować najważniejsze miejskie imprezy sportowo-rekreacyjne.

OOM Wodzisław Śląski

W dniu 7 listopada 2020 roku na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży BMX Racing oraz Mistrzostwa Polski w jeździe indywidualnej na czas.

11. Błękitna Wstęga Balatonu [WYNIKI i GALERIA]

W niedzielę, 27 września odbyła się 11. Błękitna Wstęga Balatonu, impreza przełożona z marca. Łącznie na linii startu zameldowało się 133 uczestników w biegach dla dzieci i młodzieży oraz 191 uczestników w biegach na 5 i 10 kilometrów.

11. Błękitna Wstęga Balatonu we wrześniu

Już 27 września 2020 r. (niedziela) zapraszamy na jedenastą Błękitną Wstęgę Balatonu, której trasa będzie wiodła przez malownicze ścieżki leśne Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton”.

Ostatnie tygodnie wakacji na Mancie! #AkcjaLato2020

Do końca wakacji pozostały trzy tygodnie! Obostrzenia wprowadzane w związku z koronawirusem codziennie pokazują nam, jak ciężko cokolwiek zaplanować. Zasady obowiązujące w strefie "czerwonej", bo właśnie tu znajduje się od 8 sierpnia powiat wodzisławski, dopuszczają jednak funkcjonowanie basenów, dlatego zapraszamy na Mantę.