Imprezy

Akademickie Mistrzostwa Śląska w kolarstwie górskim

22 marca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" odbędą się zawody w kolarstwie górskim MITKO MTB XC Wodzisław Śląski 2020. Miło nam jest poinformować, że podobnie jak w ubiegłym roku w ramach imprezy rozegrane zostaną Akademickie Mistrzostwa Śląska.

Śniegu brak, ale ferie udane! [GALERIA]

Właśnie zakończyliśmy ferie zimowe na obiektach MOSiR "CENTRUM". Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zimowy wypoczynek, mimo że bez śniegu, dzieciom i młodzieży minął na aktywności ruchowej.

11. Błękitna Wstęga Balatonu już 29 marca

Cykl #3biegiSWD czas start! Pierwszy z trzech biegów organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się w ostatnią niedzielę marca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Mowa oczywiście o jedenastej już Błękitnej Wstędze Balatonu.

Zawody MITKO MTB XC w marcu na Balatonie

22 marca 2020 r. (niedziela) zapraszamy miłośników kolarstwa górskiego na zawody MITKO MTB XC, które rozegrane zostaną na trasach malowniczego Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim. Właśnie ruszyły zapisy!

Policzyli się z cukrzycą! [WYNIKI]

Niezmiennie od kilku lat Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" dołącza do działań związanych z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie było i w tym roku. 12 stycznia w Rodzinnym Parku Rozrywki niespełna 130 osób wystartowało w biegu pn. "Policz się z cukrzycą".