Imprezy

2. wodzisławska BITWA NA PODUSZKI już w majówkę

Nie masz pomysłu, jak spędzić sobotnie majowe popołudnie? Zabierz poduszkę i przyjdź do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” 4 maja! 2. wodzisławska BITWA NA PODUSZKI rozpocznie się w amfiteatrze o 16:00.

Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych [WYNIKI]

3 marca na wodzisławskim Balatonie odbyły się zmagania sportowe w ramach Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Szczytny cel, malownicza trasa i sprzyjająca pogoda przyciągnęły na linię startu ponad 200 biegaczy, którzy rywalizowali na 2 dystansach: w biegu towarzyszącym na 1.963 km oraz 5 km.

Ferie: wyjazd na narty/snowboard

W ramach akcji "Zima w mieście" zapraszamy na rodzinną wycieczkę na narty/snowboard. Wyjazd odbędzie się we wtorek, 19 lutego 2019, miejsce zostanie określone w późniejszym terminie, gdyż uzależnione jest od aktualnych warunków śniegowych.

Ferie zimowe z MOSiR "CENTRUM"

11 lutego nadejdzie długo wyczekiwany przez wodzisławskich uczniów i uczennice poniedziałek, rozpoczynający ferie zimowe. Jak co roku dołożymy wszelkich starań, aby Wasz wypoczynek minął aktywnie i na dobrej zabawie. Zapraszamy na nasze obiekty, gdzie przygotowaliśmy wiele atrakcji sportowych i nie tylko.