Imprezy

Ferie z MOSiR "CENTRUM"

Niespełna tydzień pozostał do zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży. Jak co roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" przygotował dla Was masę atrakcji. Poniżej znajdziecie program.

Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach 28. finału WOŚP

12 stycznia 2020 roku będzie miał miejsce 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który tradycyjnie włączy się również Miasto Wodzisław Śląski! MOSiR "CENTRUM" szczególnie zaangażuje się w propagowanie akcji "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", która jest autorskim programem Fundacji WOŚP.

Wodzisławski Miting Pływacki Masters 2019

To pierwsza taka impreza na Krytej Pływalni MANTA! Serdecznie zapraszamy wszystkich dorosłych sympatyków pływania do udziału w pierwszym Wodzisławskim Mitingu Pływackim Masters 2019, który już 15 grudnia 2019 r. w Wodzisławiu Śląskim.

Kilka słów o XIII Wodzisławskim Półmaratonie [GALERIA]

Biegowe święto Wodzisławia Śląskiego za nami. W niedzielę, 27 października ulicami miasta przebiegli uczestnicy XIII Wodzisławskiego Półmaratonu o Puchar Prezydenta pamięci Zbyszka Marszałkowskiego oraz Wodzisławskiego Minimaratonu na dystansie 7,5 kilometra.

Klasyfikacje generalne GP MTB XC Wodzisław Śląski 2019

Poniżej przedstawiamy wyniki klasyfikacji generalnej GP MTB XC Wodzisław Śląski 2019 w poszczególnych kategoriach wiekowych. Do sklasyfikowania w klasyfikacji generalnej należało wziąć udział w dwóch z trzech wyścigów Grand Prix. W przypadku gdy dany zawodnik wziął udział w trzech edycjach do klasyfikacji punktowej były brane dwa najwyżej punktowane starty. W przypadku tej samej ilości punktów zdobytych przez dwóch lub więcej zawodników w danej kategorii wiekowej o kolejności decydowała kolejność ostatniego wyścigu.