Imprezy

Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" [WYNIKI]

My również przyłączyliśmy się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji po raz kolejny Stowarzyszenie Nasz Wodzisław wraz z MOSiR "CENTRUM" zorganizowali bieg pn. "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". W tym roku pierwszy raz gościliśmy w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Bieg Jarmarkowy [WYNIKI]

W niedzielę, 19 grudnia, wodzisławskim Rynkiem przebiegli zawodnicy biorący udział w Biegu Jarmarkowym. Na starcie świątecznej rywalizacji stanęli i ci mali, i ci trochę więksi...

Bieg Jarmarkowy

Na wodzisławskim Rynku trwa Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy, w ramach którego w najbliższą niedzielę, 16 grudnia, organizujemy BIEG Jarmarkowy.

Pływacki Turniej Mikołajkowy

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 15 lat na Krytą Pływalnię MANTA, gdzie w niedzielę, 9 grudnia, odbędzie się Pływacki Turniej Mikołajkowy. Zawody rozpoczną się o godzinie 14:00.

XII Wodzisławski Półmaraton przeszedł do historii [GALERIA]

XII Wodzisławski Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta pamięci Zbyszka Marszałkowskiego przeszedł do sportowej historii Wodzisławia Śląskiego. Na starcie dystansu półmaratonu stanęło 225 osób. Imprezą towarzyszącą był Wodzisławski Minimaraton, w którym udział wzięło 90 zawodników.

26. Bieg Gazety Wodzisławskiej [WYNIKI]

Wielu emocji i wzruszeń dostarczyła kolejna, 26 edycja Biegu Gazety Wodzisławskiej - Memoriał im. Leszka Kowalczyka. Ponownie uczniowie szkół m.in. z Radlina, Rybnika, Marklowic, Godowa i, rzecz jasna, z Wodzisławia Śląskiego oraz ci sportowcy, którzy zdecydowali się wystartować w kategorii open, zmierzyli się z niełatwą, ale urokliwą trasą wytyczoną na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Na starcie zameldowało się blisko 320 pasjonatów biegania. Dla wielu był to ponowny udział w zawodach organizowanych przez Wodzisławskie Centrum Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM”. Tym razem zabrakło reprezentantek kobiet w kategorii open.

XII Wodzisławski Półmaraton już w listopadzie!

Już dziś zapraszamy amatorów biegania i kibiców do udziału w XII Wodzisławskim Półmaratonie o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego pamięci Zbyszka Marszałkowskiego oraz Wodzisławskim Minimaratonie, który odbędzie się 18 listopada 2018 r. na nowej trasie, biegnącej ulicami Wodzisławia Śląskiego.