Aktualności

Zawody MTB XC Wodzisław Śląski 2021

Na 22 maja 2021 r. (sobota) przeniesione zostały zawody w kolarstwie górskim. Rywalizacja MTB XC odbędzie się na trasach malowniczego Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim. Trwają zapisy!

Zamknięcie obiektów sportowych

Od jutra w Polsce obowiązują nowe obostrzenia w związku z sytuacją epidemiczną. Zmianie ulega funkcjonowanie obiektów sportowych zarządzanych przez MOSiR "CENTRUM".

Deklaracja dostępności MOSiR "CENTRUM"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej www.mosir.wodzislaw-slaski.pl.

Od 20.03 basen zamknięty

Od soboty, 20 marca, w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa w związku z trwającym stanem epidemicznym. Zgodnie z decyzją rządu do odwołania Kryta Pływalnia MANTA zostaje zamknięta.

Mors Masakrator na Balatonie [GALERIA]

Można śmiało powiedzieć, że w minioną sobotę rozpoczął się czas imprez sportowych na Balatonie. Wszystko za sprawą Mors Masakratora, który zorganizował wodzisławski Klub Sportowy Cross - Sport.