Aktualności

Konsultujemy strategię – to ważne!

Rok 2021 jest dla Wodzisławia Śląskiego strategicznie ważny. Ruszyły bowiem prace nad nową Strategią rozwoju miasta. Strategia ta ma obowiązywać przez najbliższą dekadę. Miastu zależy, by każdy miał w nią swój wkład.

Odbiór stanowisk wędkarskich

Wszystkich, którzy złożyli wniosek na wydanie karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton” informujemy, że wskazane karty będą możliwe do opłacenia i odbioru od 2 lutego 2021 roku. Do karty dołączony będzie rejestr połowu ryb oraz zezwolenie na wjazd i parkowanie (jeżeli zostało opłacone).

Zawody biathlonowe na Trzech Wzgórzach [UTRUDNIENIA]

18 i 19 stycznia w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" zostaną rozegrane Regionalne Mistrzostwa Młodzików Puchar Polski II kat. w biathlonie. Prawo startu mają zawodnicy posiadający licencję PZBiathlonu. Ze względu na epidemię zawody zostaną rozegrane bez udziału kibiców.

W ferie zapraszamy na Trzy Wzgórza!

W dniu wczorajszym został uchylony paragraf Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii mówiący o ograniczeniu przemieszczania się małoletnich w godzinach 8.00-16.00.