Aktualności

Sportowe podsumowanie 2020 roku [GALERIA]

Ostatni dzień roku… Roku, który był pod każdym względem wyjątkowy, także dla sportu i rekreacji. Obostrzenia, zakazy, możliwości, nagłe zmiany planów. Tak go zapamiętamy. Pomimo wielu trudności udało nam się jednak zorganizować najważniejsze miejskie imprezy sportowo-rekreacyjne.

Brak stanowisk wędkarskich na 2021 rok

Informujemy, że limit stanowisk wędkarskich na rok 2021 na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" został osiągnięty, w związku z czym nie będzie już możliwości wykupienia stanowisk na przyszły rok.

Od 28 grudnia basen zamknięty

Od poniedziałku, 28 grudnia, w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa w związku z trwającym stanem epidemicznym. Zgodnie z decyzją rządu do odwołania Kryta Pływalnia MANTA została zamknięta.

WNIOSKI - Stanowiska wędkarskie w 2021 roku

Wszystkich wędkarzy, chcących wędkować na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w przyszłym roku prosimy o składanie wniosków w celu wydania karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton”. Ilość miejsc ograniczona.

OOM Wodzisław Śląski

W dniu 7 listopada 2020 roku na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży BMX Racing oraz Mistrzostwa Polski w jeździe indywidualnej na czas.