Aktualności

760 km nordic walking seniorów na 760-lecie miasta

Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza osoby powyżej 50. roku życia do udziału w sportowej imprezie "760 km nordic walking seniorów na 760-lecie Wodzisławia Śląskiego". Jubileuszowe zmagania odbędą się w sobotę, 14 października Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Start o godz. 10:00.

2 edycja zawodów pływackich

W poniedziałek, 23 października na Krytej Pływalni "Manta" odbędzie się kolejna edycja Zawodów Pływackich Szkół Podstawowych Wodzisławia Śląskiego.

Polsko- Czeski Puchar BMX Racing - Opava

Wszystkich miłośników kolarskich emocji zapraszamy na Polsko-Czeski Puchar BMX Racing, który odbędzie się w weekend 7-8 października 2017 r. w na torze rowerowym BMX Racing w Opavie.

Wycieczka na grzyby

Sezon grzybowy trwa, więc Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” zaprasza na wycieczkę na grzyby, która odbędzie się w sobotę, 7 października.

X Żorski Bieg Uliczny

Rozpędziła się na dobre „machina” organizacyjna największej imprezy biegowej w Żorach. Tylko miesiąc pozostał Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji na dopięcie spraw organizacyjnych, a nie zdecydowanym biegaczom na zapisanie się do X jubileuszowej edycji żorskiego biegu.