Trzy Wzgórza

Spędź czas w Parku Linowym

Z okazji jutrzejszego Międzynarodowego Dnia Dziecka zapraszamy do skorzystania z dostępnego w Rodzinnym Parku Rozrywki ''Trzy Wzgórza'' parku linowego w godz. 15:00 do 19:00.

Holi Święto Kolorów

Już w najbliższą niedzielę, 28 maja na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki ''Trzy Wzgórza'' o godz. 15:00 odbędzie się kolejna edycja festiwalu kolorów. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Zapraszamy do udziału!

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Zapraszamy w sobotnie południe do wspólnego świętowania podczas Pikniku Rodzinnego w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” w godz. od 13:30 do 18:00. Czeka was duża dawka dobrego humoru oraz sporo atrakcji, w tym pierwsze Wodzisławskie Zawody Hobby Horse.

Wodzisławskie Zawody Hobby Horse

Na sobotę, 27 maja zaplanowano Wodzisławskie Zawody Hobby Horse, podczas których niezależnie od tego czy jeździsz wyczynowo, czy dopiero chcesz spróbować swoich sił, będziesz się dobrze bawić.

Nabór do szkółki rowerowej

Informujemy, iż ruszył nabór do szkółki rowerowej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia będą odbywały się na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki ''Trzy Wzgórza'' w Wodzisławiu Śląskim

Rodzinny Park Rozrywki posprzątany

W ubiegłą sobotę, 22 kwietnia obchodziliśmy światowy Dzień Ziemi, czyli największe międzynarodowe święto ekologiczne. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ''CENTRUM'' w Wodzisławiu Śląskim zachęcał wszystkich do wspólnego sprzątania parku ''Trzy Wzgórza'' oraz pobliskich mu terenów.

Dzień Ziemi w parku ''Trzy Wzgórza''

W sobotę, 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi, czyli największe międzynarodowe święto ekologiczne. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ''CENTRUM'' w Wodzisławiu Śląskim zaprasza wszystkich chętnych na wspólne sprzątanie naszego parku oraz pobliskich mu terenów.