Wędkarze

Spotkanie wędkarzy 1 grudnia

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wędkować w 2023 roku na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" na spotkanie organizacyjne z dyrektorem MOSiR "CENTRUM".

Odbiór stanowisk wędkarskich na 2022 rok

Wszystkich, którzy złożyli wniosek na wydanie karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton” informujemy, że wskazane karty będą możliwe do opłacenia i odbioru od 10 stycznia 2022 roku. Do karty dołączony będzie rejestr połowu ryb.

WNIOSKI - Stanowiska wędkarskie w 2022 roku

Wszystkich wędkarzy, chcących wędkować na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w przyszłym roku prosimy o składanie wniosków w celu wydania karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton”. Ilość miejsc ograniczona.

Zarybianie pstrągiem

Informujemy łowiących na terenie zbiornika wodnego Balaton, że dnia 7 września 2021 roku (wtorek) w godzinach 14:00-15:00 odbędzie się zarybianie wody pstrągiem.

Odbiór stanowisk wędkarskich

Wszystkich, którzy złożyli wniosek na wydanie karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton” informujemy, że wskazane karty będą możliwe do opłacenia i odbioru od 2 lutego 2021 roku. Do karty dołączony będzie rejestr połowu ryb oraz zezwolenie na wjazd i parkowanie (jeżeli zostało opłacone).