Wędkarze

Upoważnienie do kontroli przestrzegania Regulaminu amatorskiego połowu ryb w 2024 roku

Zarządzenie Nr RZD-000001/24 Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim z dnia 5 stycznia 2024 roku w sprawie zmiany treści załącznika nr 1 Zarządzenia RZD-000006/22 dotyczącego upoważnienia do kontroli przestrzegania Regulaminu amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton” w Wodzisławiu Śląskim.

Spotkanie wędkarzy 1 grudnia

Zapraszamy wszystkich wędkujących na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" na spotkanie organizacyjne z dyrektorem MOSiR ''CENTRUM''.

Upoważnienie do kontroli przestrzegania Regulaminu amatorskiego połowu ryb w 2023 roku

Zarządzenie Nr RZD-000006/22 Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim z dnia 19 grudnia 2022 roku w sprawie zmiany treści załącznika nr 1 Zarządzenia RZD-000002/21 dotyczącego upoważnienia do kontroli przestrzegania Regulaminu amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton” w Wodzisławiu Śląskim.

SKŁADANIE WNIOSKÓW - Stanowiska wędkarskie w 2023 roku

Wszystkich wędkarzy, chcących wędkować na terenie wodzisławskiego Balatonu w przyszłym roku prosimy o składanie wniosków w celu wydania karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton”. Ilość miejsc ograniczona.

Spotkanie wędkarzy 1 grudnia

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wędkować w 2023 roku na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" na spotkanie organizacyjne z dyrektorem MOSiR "CENTRUM".

Odbiór stanowisk wędkarskich na 2022 rok

Wszystkich, którzy złożyli wniosek na wydanie karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton” informujemy, że wskazane karty będą możliwe do opłacenia i odbioru od 10 stycznia 2022 roku. Do karty dołączony będzie rejestr połowu ryb.