Wędkarze

Brak stanowisk wędkarskich na 2021 rok

Informujemy, że limit stanowisk wędkarskich na rok 2021 na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" został osiągnięty, w związku z czym nie będzie już możliwości wykupienia stanowisk na przyszły rok.

WNIOSKI - Stanowiska wędkarskie w 2021 roku

Wszystkich wędkarzy, chcących wędkować na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w przyszłym roku prosimy o składanie wniosków w celu wydania karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton”. Ilość miejsc ograniczona.

Brak stanowisk wędkarskich na 2020 rok

Informujemy, że wszystkie stanowiska wędkarskie na rok 2020 na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton zostały wydane, w związku z czym nie będzie już możliwości wykupienia stanowisk w tym roku.

WNIOSKI - Stanowiska wędkarskie w 2020 roku

Wszystkich wędkarzy, chcących wędkować na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w przyszłym roku prosimy o składanie wniosków o przyznanie karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton”. Ilość miejsc ograniczona.

Połów ryb - składanie wniosków

Wszystkich wędkarzy, chcących wędkować na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" prosimy o składanie wniosków o wydanie całorocznego zezwolenia na amatorski połów ryb na rok 2019. Ilość miejsc ograniczona.