Wędkarze

Zarybianie pstrągiem

Informujemy łowiących na terenie zbiornika wodnego Balaton, że dnia 7 września 2021 roku (wtorek) w godzinach 14:00-15:00 odbędzie się zarybianie wody pstrągiem.

Odbiór stanowisk wędkarskich

Wszystkich, którzy złożyli wniosek na wydanie karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton” informujemy, że wskazane karty będą możliwe do opłacenia i odbioru od 2 lutego 2021 roku. Do karty dołączony będzie rejestr połowu ryb oraz zezwolenie na wjazd i parkowanie (jeżeli zostało opłacone).

Brak stanowisk wędkarskich na 2021 rok

Informujemy, że limit stanowisk wędkarskich na rok 2021 na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" został osiągnięty, w związku z czym nie będzie już możliwości wykupienia stanowisk na przyszły rok.

WNIOSKI - Stanowiska wędkarskie w 2021 roku

Wszystkich wędkarzy, chcących wędkować na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w przyszłym roku prosimy o składanie wniosków w celu wydania karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton”. Ilość miejsc ograniczona.

Brak stanowisk wędkarskich na 2020 rok

Informujemy, że wszystkie stanowiska wędkarskie na rok 2020 na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton zostały wydane, w związku z czym nie będzie już możliwości wykupienia stanowisk w tym roku.