Wycieczki

Rusza tegoroczny "Cykl Sobotnich Wycieczek"

Wraca coroczny Cykl Sobotnich Wycieczek, realizowany w ramach programu profilaktycznego kierowanego do mieszkańców Miasta Wodzisławia Śląskiego z uwzględnieniem praktycznych działań w zakresie promowania zdrowego stylu życia bez nałogów. Rozpoczynamy w ostatnią sobotę czerwca wyjazdem w Jeseniky: Ceska Ves-Certovy kameny-Zlaty chlum-Bile skaly-Rejviz.

Rozpoczynamy 'Cykl Sobotnich Wycieczek'

Zbliżają się wakacje, więc wracamy z naszym corocznym Cyklem Sobotnich Wycieczek. Rozpoczynamy 30 czerwca wyjazdem do Jury Krakowsko-Częstochowskiej: Łutowiec – Mirów – Bobolice.

Wycieczka na grzyby

Sezon grzybowy trwa, więc Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” zaprasza na wycieczkę na grzyby, która odbędzie się w sobotę, 7 października.

Cykl Sobotnich Wycieczek zakończony

W minioną sobotę zakończyliśmy tegoroczny Cykl Sobotnich Wycieczek z MOSiR "CENTRUM", który był dofinansowany przez Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego w ramach działań – ochrona zdrowia, przeciwdziałanie alkoholizmowi.

Zmiana regulaminu Cyklu Sobotnich Wycieczek

W sobotę, 24 czerwca, wyjazdem do arboretum w Wojsławicach rozpoczęliśmy tegoroczny Cykl Sobotnich Wycieczek z MOSiR "CENTRUM". Wszystkich zainteresowanych kolejnymi wycieczkami prosimy o zapoznanie się ze zmianami wprowadzonymi do regulaminu.

Ruszają sobotnie wycieczki

W sobotę, 24 czerwca, rozpoczniemy tegoroczny Cykl Sobotnich Wycieczek z MOSiR "CENTRUM". W programie m.in. Jura Krakowsko-Częstochowska, Wadowice oraz Mała Fatra.