Wycieczki

Koniec górskiej przygody!

W tym roku zakończyliśmy przygodę z górami, która trwała od pierwszej soboty wakacji, tj. 26 czerwca do 11 września. Cykl Sobotnich Wycieczek z MOSiR „CENTRUM” był dofinansowany z budżetu Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.

"Cykl Sobotnich Wycieczek" od 26 czerwca

W pierwszą sobotę wakacji rozpocznie się coroczny Cykl Sobotnich Wycieczek, realizowany w ramach programu profilaktycznego kierowanego do mieszkańców Miasta Wodzisławia Śląskiego z uwzględnieniem praktycznych działań w zakresie promowania zdrowego stylu życia bez nałogów. Tradycyjnie startujemy wyjazdem w Jurę Krakowsko-Częstochowską: Ojców.

Wycieczka na Pradziad 26 września

Kontynuujemy Cykl Sobotnich Wycieczek, realizowany w ramach programu profilaktycznego kierowanego do mieszkańców Miasta Wodzisławia Śląskiego z uwzględnieniem praktycznych działań w zakresie promowania zdrowego stylu życia bez nałogów. We wrześniu czeka nas jeszcze jedna wycieczka: na czeski Pradziad.

Rozpoczynamy tegoroczny "Cykl Sobotnich Wycieczek"

Rozpoczynamy coroczny Cykl Sobotnich Wycieczek, realizowany w ramach programu profilaktycznego kierowanego do mieszkańców Miasta Wodzisławia Śląskiego z uwzględnieniem praktycznych działań w zakresie promowania zdrowego stylu życia bez nałogów. Tradycyjnie, pierwsza wycieczka odbędzie się w ostatnią sobotę czerwca wyjazdem w Jurę Krakowsko-Częstochowską: Ogrodzieniec.

Wycieczka w Wysoki Jesionik: Pradziad

Docierały do nas głosy, że ciągle jesteście spragnieni wycieczek górskich, w dodatku w jesiennej aurze, dlatego przygotowaliśmy dla Was jeszcze jeden wyjazd. W sobotę, 5 października zdobywamy Praded, najwyższy szczyt o wysokości 1491 m n.p.m. w paśmie górskim Wysokiego Jesionika, w północno-wschodnich Czechach.

Kolejne szczyty zdobyte! Podusmowanie wycieczek

W minioną sobotę zakończyliśmy tegoroczny wakacyjny cykl sobotnich wycieczek, który został zrealizowany w ramach programu profilaktycznego kierowanego do mieszkańców Miasta Wodzisławia Śląskiego z uwzględnieniem praktycznych działań w zakresie promowania zdrowego stylu życia bez nałogów.