Wycieczki

Rozpoczynamy tegoroczny "Cykl Sobotnich Wycieczek"

Rozpoczynamy coroczny Cykl Sobotnich Wycieczek, realizowany w ramach programu profilaktycznego kierowanego do mieszkańców Miasta Wodzisławia Śląskiego z uwzględnieniem praktycznych działań w zakresie promowania zdrowego stylu życia bez nałogów. Tradycyjnie, pierwsza wycieczka odbędzie się w ostatnią sobotę czerwca wyjazdem w Jurę Krakowsko-Częstochowską: Ogrodzieniec.

Wycieczka w Wysoki Jesionik: Pradziad

Docierały do nas głosy, że ciągle jesteście spragnieni wycieczek górskich, w dodatku w jesiennej aurze, dlatego przygotowaliśmy dla Was jeszcze jeden wyjazd. W sobotę, 5 października zdobywamy Praded, najwyższy szczyt o wysokości 1491 m n.p.m. w paśmie górskim Wysokiego Jesionika, w północno-wschodnich Czechach.

Kolejne szczyty zdobyte! Podusmowanie wycieczek

W minioną sobotę zakończyliśmy tegoroczny wakacyjny cykl sobotnich wycieczek, który został zrealizowany w ramach programu profilaktycznego kierowanego do mieszkańców Miasta Wodzisławia Śląskiego z uwzględnieniem praktycznych działań w zakresie promowania zdrowego stylu życia bez nałogów.

Wycieczka do Energylandii

Spragnieni dobrej zabawy i adrenaliny? Lato trwa w najlepsze, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na rodzinną wycieczkę do Parku Rozrywki "Energylandia" w Zatorze.

Rusza tegoroczny "Cykl Sobotnich Wycieczek"

Wraca coroczny Cykl Sobotnich Wycieczek, realizowany w ramach programu profilaktycznego kierowanego do mieszkańców Miasta Wodzisławia Śląskiego z uwzględnieniem praktycznych działań w zakresie promowania zdrowego stylu życia bez nałogów. Rozpoczynamy w ostatnią sobotę czerwca wyjazdem w Jeseniky: Ceska Ves-Certovy kameny-Zlaty chlum-Bile skaly-Rejviz.

Rozpoczynamy 'Cykl Sobotnich Wycieczek'

Zbliżają się wakacje, więc wracamy z naszym corocznym Cyklem Sobotnich Wycieczek. Rozpoczynamy 30 czerwca wyjazdem do Jury Krakowsko-Częstochowskiej: Łutowiec – Mirów – Bobolice.

Wycieczka na grzyby

Sezon grzybowy trwa, więc Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” zaprasza na wycieczkę na grzyby, która odbędzie się w sobotę, 7 października.