Bieg Policz się z cukrzycą w ramach WOŚP

Bieg Policz się z cukrzycą w ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie odbędzie się Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Widzimy się na linii startu 30 stycznia 2022 roku o 14:00. Długość trasy około 5 km.

Tym razem gramy dla okulistyki dziecięcej dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W Biegu Policz się z cukrzycą mogą wziąć udział wszyscy niezależnie od wieku.

Kategorie wiekowe:

  • M/K 13 (do 15 lat, roczniki 2007 i młodsi) – chłopcy/dziewczęta
  • M/K16 (16 lat i więcej, roczniki 2006 i starsi) – mężczyźni/kobiety

Zapisy ruszyły! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zgłosić się już dziś.

ZAPISY ELEKTRONICZNE - otwiera się w nowym oknie

Opłata startowa za udział w biegu jest przeznaczona na zadania, które są określone przez WOŚP podczas XXX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Minimalna wysokość opłaty startowej wynosi 20,00 złotych – płatne do puszki w dniu zawodów.

Biuro zawodów będzie się znajdować w zabudowie kontenerowej w dniu 30 stycznia 2022 roku (niedziela) w godzinach 12:30-13:30. 30 stycznia odbiór numerów startowych odbędzie się wyłącznie w biurze zlokalizowanym w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Regulamin biegu [pdf, 273 KB] - otwiera się w nowym oknie

Organizatorem Biegu „Policz się z cukrzycą” jest Stowarzyszenie Nasz Wodzisław. Współorganizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” Wodzisław Śląski, Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, Wodzisławski Klub Naszej Ziemi oraz Miasto Wodzisław Śląski.