Bilety na 16. Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi – Reggae Festiwal w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty organizowane na stadionie miejskim podczas 16. edycji wodzisławskiej imprezy "Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi – Reggae Festiwal". Bilet wraz z opaską na rękę, ważną przez dwa koncertowe dni 26 i 27 lipca br., kosztuje 2 złote. Przygotowano 15 tysięcy pamiątkowych, festiwalowych opasek. Warto kupić bilet wcześniej, aby uniknąć stania w kolejkach w dniach imprez. Bilety można też kupić przez internet.

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie spóźnisz się na koncert swojego ulubionego wykonawcy, kup wcześniej bilet wraz opaską uprawniającą do przebywania na imprezie. W piątek, 26 lipca na stadionie miejskim wystąpią: Tabu, Cała Góra Barwinków, Tallib, Gang Bawarii, Slaveah, Dr Love, Cheeba i gość specjalny Gooral. W sobotę, 27 lipca zobaczymy koncerty: Roots Soldiers, Dżentelmenels, Bethel, Junior Stress, Johny Rockers i gość specjalny Happysad.

Odpłatność za wspomniane dwa dni koncertowe na stadionie miejskim wyniesie 2 złote. W ramach tej kwoty uczestnicy imprezy otrzymają opaskę, która będzie upoważniała do przebywania na terenie stadionu podczas imprez. Dzieci do 6 lat będą mogły wejść na teren imprezy bezpłatnie i bez opaski, ale pod opieką.

Bilety wstępu wraz z opaską sprzedawane są w punktach sprzedaży wymienionych poniżej. Bilety można też zakupić online, na stronie www.biletyna.pl. Bilet nabyty przez internet należy okazać ochronie przy wejściu na imprezę, celem otrzymania opaski. Po sprawdzeniu biletu, wejście na teren imprezy możliwe jest tylko poprzez posiadanie założonej na rękę festiwalowej opaski.

Przedsprzedaż umożliwi uczestnikom imprezy zakup biletu bez kolejek, które mogą mieć miejsce w dniach imprezy przy kasach na stadionie. Miasto Wodzisław Śląski organizuje 16. Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi – Reggae Festiwal poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM".

Regulamin uczestnictwa

Przedsprzedaż biletów prowadzą: Wodzisławskie Centrum Kultury, MOSiR Centrum oraz Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Przedsprzedaż:

- kasa RPR „Trzy Wzgórza”, ul. Matuszczyka: poniedziałek-piątek: 11:00-19:00, sobota-niedziela: 10:00-20:00

- kasa MOSiR "CENTRUM", ul. Bogumińska 8: 7:00-15:00

- kasa WCK, ul. ks. płk. W. Kubsza 17: na pół godziny przed wydarzeniami w ramach Akcji Lato i seansami filmowymi.

Przedsprzedaż potrwa do czwartku, 25 lipca.

Sprzedaż w dniu:

kasy  biletowe przy stadionie (ul. Bogumińska):

26 lipca, piątek: 12:00-2:00

27 lipca, sobota: 10:00-2:00

Otwarcie stadionu: godzina 16:00.