Cykl Sobotnich Wycieczek od 14 maja

Już 14 maja rozpocznie się coroczny Cykl Sobotnich Wycieczek, realizowany w ramach programu profilaktycznego kierowanego do mieszkańców Miasta Wodzisławia Śląskiego z uwzględnieniem praktycznych działań w zakresie promowania zdrowego stylu życia bez nałogów. Tradycyjnie startujemy wyjazdem w Jurę Krakowsko-Częstochowską.

W tym roku cykl będzie się składał z 16 wycieczek. Odwiedzimy między innymi: Góry Opawskie, Babią Górę czy Beskid Śląski. Jak również tereny górskie Czech m.in. Wysoki Jesenik i Stramberska Vrchovina. Szczegółowy rozkład wyjazdów: Harmonogram CSW22_1

Koszty wycieczki:

 • 25 zł - wycieczki krajowe (opłata indywidualna dziecko 20 złotych)
 • 30 zł - wycieczki zagraniczne (opłata indywidualna dziecko 25 złotych)

  Cena obejmuje ubezpieczenie NNW oraz przejazd autokarem.

  Wyruszamy w soboty o godz. 7:30 z parkingu przy stadionie miejskim na ul. Bogumińskiej 8 w Wodzisławiu Śląskim. O jakichkolwiek zmianach godziny wyjazdu będziemy informować podczas zapisów.

  Osoby zainteresowane wyjazdem dokonują zapisu wraz z wpłatą w siedzibie MOSiR ,,CENTRUM'', I piętro pok. 25. Zapisy będą przyjmowane w tygodniu, w któym odbywa się dana wycieczka w godzinach 7:30 - 14:30. Prosimy o przygotwanie odliczonej kwoty. Istnieje możliwość płatności kartą.

  Ilość miejsc na wycieczki jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do wyjazdu decyduje kolejność zgłoszeń.

  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu wycieczki lub odwołania wycieczki z przyczyn niezależnych od organizatora, a mających wpływ na bezpieczeństwo uczestników (nagła zmiana pogody, zdarzenia losowe itp.).

  Cykl Sobotnich Wycieczek z MOSiR ,,CENTRUM'' dofinansowany jest w ramach działań - ochrona zdrowia, przeciwdziałanie alkoholizmowi, w związku z czym na wycieczkach będą prowadzone zajęcia profilaktyki antyalkoholowej i zdrowego stylu życia bez nałogów, które poprowadzi jak w ubiegłym roku psycholog Małgorzata Benera.

  Regulamin CSW22

  Kontakt w sprawie wycieczek: tel. 32 45 90 644.

  Poniżej galeria zdjęć z ubiegłego roku.


Galeria