III Rafako Półmaraton Racibórz

III Rafako Półmaraton Racibórz już za niespełna cztery tygodnie! W niedzielę, 27 sierpnia o godzinie 10.00, rozpocznie się największe biegowe święto w Raciborzu.

Na starcie stanie wielu biegaczy, którzy powalczą o zwycięstwo, pokonanie swoich słabości czy po prostu pobiegną dla medali i przyjemności. Zapraszamy każdego zawodnika, który chce spróbować swoich sił w raciborskim półmaratonie. Bieg odbędzie się ulicami Miasta Racibórz po dosyć płaskiej i szybkiej trasie. Zapisy trwają na portalu DataSport: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2891
Po biegu loteria, w której ktoś z zawodników, którzy ukończą półmaraton wygra samochód - Toyotę Aygo!
W miasteczku biegacza znajdzie się również wiele atrakcji dla zgromadzonych przy punkcie Start/Meta kibiców. Odbędzie się piknik rodzinny, będą występy artystyczne, zabawy dla dzieci i wiele innych. Przed biegiem głównym chętni uczestnicy wezmą udział w biegu charytatywnym na odcinku niewiele ponad 2km. Swój udział zapowiedzieli już m.in. Paweł Januszewski, Sebastian Świderski oraz Sebastian Wątroba. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!
Więcej szczegółów: www.4biegiraciborz.pl