III Wodzisławski Dzień Fitness pierwszy raz na stadionie [GALERIA]

uczestnicy III Wodzisławskiego Dnia Fitness

Na stadionie miejskim w miniony piątek miało miejsce ciekawe wydarzenie, mianowicie III Wodzisławski Dzień Fitness! Impreza powróciła do Wodzisławia Śląskiego po przerwie i przyciągnęła miłośników zdrowego i sportowego stylu życia. Dodatkowo była to pierwsza edycja na świeżym powietrzu i wieczorową porą.

Dziękujemy serdecznie współorganizatorom Ewie Hojce z FitActive Studio i Tomasz Majewski Fitvision za ogrom pracy włożonej w przygotowanie imprezy i przeprowadzenie treningów.

Dziękujemy sponsorom i partnerom: Poltent - Create Your Brand, Medicanna, Xtreme Fitness Wodzisław Śląski, Monsun Sport za wsparcie i ufundowane podarunki.

No i przede wszystkim dziękujemy uczestnikom za zaufanie! Bez Was by się nie udało!

Gadał oczywiście Jarek Świta, zabezpieczenie medyczne Firemed, malowanie buziek Dominika Grabiec MAKE - UP, oświetlenie sceny WB Internet, film Milo Media.

Już teraz wiemy, że chcemy, aby Dzień Fitness stał się wydarzeniem cyklicznym, organizowanym co roku, dlatego zachęcamy do obserwowania wydarzenia na Facebooku IV Wodzisławski Dzień Fitness. Widzimy się 4 czerwca 2022 roku ponownie na stadionie!

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia.

Galeria