Mikeszowe rozpoczęcie sezonu na Trzech Wzgórzach

W najbliższą sobotę, 1 kwietnia, otwieramy sezon rowerowy! Mikesz Team wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji "CENTRUM" zaprasza od godziny 10:00 do Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

W najbliższą sobotę, 1 kwietnia, otwieramy sezon rowerowy! Mikesz Team wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji "CENTRUM" zaprasza od godziny 10:00 do Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Na ścieżki parku wróciły pierwsze rowery, a wszystko za sprawą pięknie zapowiadającej się wiosny. Warto dobrze przygotować sprzęt do sezonu, dlatego w sobotę zapraszamy na Trzy Wzgórza wszystkich miłośników rekreacji na dwóch kółkach. Będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego podstawowego serwisowania sprzętu oraz dowiecie się, jak prawidłowo dbać o rower. Mikesz Team przygotował dla Was również kilka informacji, czego nie może zabraknąć podczas wycieczek rowerowych oraz dlaczego bezpieczeństwo na trasie jest tak ważne. Ponadto możecie zasięgnąć profesjonalnych porad i zapoznać się z trasą zawodów Cross Country MTB Wodzisław Śląski 2017, o których więcej przeczytacie tutajStart 10:00!

1 kwietnia otwieramy również wypożyczalnię sprzętu sportowego.

Do zobaczenia na Trzech Wzgórzach!