Obiekty MOSiR "CENTRUM" zamknięte

Zgodnie z ustaleniami ze spotkania miejskiego zespołu zarządzania kryzysowego w związku z rozpowszechnianiem się koronawirusa w Polsce, informujemy że od jutra, tj. 13 marca zamknięte będą następujące obiekty, będące w zarządzaniu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim:

- Kryta Pływalnia MANTA,

- wypożyczalnia sprzętu sportowego i chata solna w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Zaleca się również zawieszenie zajęć treningowych na obiektach, którymi zarządzają kluby sportowe, tj. boiska piłkarskie wraz z zapleczami.

Wszystkie zaplanowane imprezy i wydarzenia sportowe, w tym zawody MITKO MTB XC Wodzisław Śląski 2020 i 11. Błękitna Wstęga Balatonu, zostają przeniesione. O nowych terminach poinformujemy w późniejszym czasie.

Komunikat o zamknięciu boisk piłkarskich: tutaj.

Podczas posiedzenia Biura Zarządzania Kryzysowego w Wodzisławiu Śląskim, powołując się na § 1 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. (Dz.U. poz. 522) zmieniającego Rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 25 marca 2020 r. do dnia 11 kwietnia 2020 r., została podjęta decyzja o zamknięciu dróg dojazdowych i wjazdów na parkingi obiektów sportowych i rekreacyjnych na terenie miasta (w szczególności dotyczy to obiektu „Balaton” oraz Rodzinny Park Rozrywki) poprzez zabezpieczenie powyższych miejsc przez ograniczenie ich barierkami, taśmą oraz podaniem informacji dotyczącej braku możliwości wchodzenia na teren.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa SARS-CoV-2 zalecamy, aby ze względów bezpieczeństwa ograniczyć załatwianie spraw w budynku administracji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "CENTRUM" przy ul. Bogumińskiej 8.

Sprawy załatwiajmy głównie:

- telefonicznie - 32 455 15 19,
- mailowo - kancelaria@mosir.wodzislaw-slaski.pl,
- ePUAP - /mosirwodzislaw/SkrytkaESP

Zachęcamy również do śledzenia strony internetowej MOSiR "CENTRUM" i profilu w serwisie Facebook (tutaj), gdzie podawane są bieżące informacje dotyczące funkcjonowania jednostki i obiektów.