Odbiór stanowisk wędkarskich

wędkarz na pomoście nad jeziorem

Wszystkich, którzy złożyli wniosek na wydanie karty potwierdzającej opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton” informujemy, że wskazane karty będą możliwe do opłacenia i odbioru od 2 lutego 2021 roku. Do karty dołączony będzie rejestr połowu ryb oraz zezwolenie na wjazd i parkowanie (jeżeli zostało opłacone).

  1. Termin i miejsce odbioru
  2. Regulamin
  3. Cennik
  4. Dane kontaktowe

Odbiór kart na 2021 rok będzie możliwy od 2 do 5 lutego 2021 roku (wtorek-piątek) w godzinach 7:30-14:00. Ze względów organizacyjnych nie będzie możliwy odbiór kart po godzinie 14:00. Komplet dokumentów będzie wydawany przy stoliku przed pokojem numer 25 w budynku MOSiR "CENTRUM" (ul. Bogumińska 8, 1. piętro). W związku z utrzymującym się stanem epidemicznym prosi się o dezynfekcję rąk, zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób.

W przypadku uzasadnionego braku możliwości odbioru stanowiska wędkarskiego w wyznaczonym terminie prosi się o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dnia odbioru dokumentów. W związku z dużym zainteresowaniem stanowiska nieodebrane zostaną zwolnione.

Regulamin amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton” [pdf, 515 KB] - otwiera się w nowym oknie

Cennik:

  • Opłata za rezerwację jednego stanowiska na okres jednego roku kalendarzowego - 300,00 zł
  • Wjazd i parkowanie na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” samochodu
    osobowego – zezwolenie na okres jednego roku kalendarzowego - 50,00 zł
  • Wjazd i parkowanie na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” motoroweru, motocykla i innych tego typu pojazdów – zezwolenie na okres jednego roku kalendarzowego - 30,00 zł

Nie ma możliwości płatności kartą.

Szczegółowe informacje dot. wydawania kart potwierdzających opłacenie stanowiska dla amatorskiego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego „Balaton” można uzyskać pod numerem telefonu 32 45 90 640 lub 505 401 885 w godzinach pracy MOSiR "CENTRUM" (7:00-15:00).