Podsumowanie zawodów pływackich [WYNIKI]

W środę, 3 kwietnia, na Krytej Pływalni MANTA zakończyliśmy tegoroczny cykl zawodów pływackich szkół podstawowych Wodzisławia Śląskiego.

W 6 edycjach cyklu każdorazowo udział wzięło ok. 130 młodych pływaków z 12 wodzisławskich szkół i szkoły podstawowej w Turzy Śląskiej. Swoich reprezentantów miały również podstawówki z Lubomi i Godowa.

Wyniki:

Klasy 1-2 dziewczyny - styl dowolny

I miejsce - Paulina Radziszewska - SP5

II miejsce - Natalia Korytowska - SP9

III miejsce - Małgorzata Rduch - SP3

Klasy 1-2 chłopcy - styl dowolny

I miejsce - Bartosz Kurzydem - SP3

II miejsce - Kacper Tlołka - SP9

III miejsce - Szymon Górecki - SP5

Klasy 3-4 dziewczyny - styl dowolny

I miejsce - Jessica Lis - SP9

II miejsce - Ola Wilkanowska - SP1

III miejsce - Julia Birke - SP9

Klasy 3-4 chłopcy - styl dowolny

I miejsce - Jakub Kaleta - SP17

II miejsce - Jacek Woźnica - SP1

III miejsce - Tymoteusz Koczy - SP1

Klasy 5-6 dziewczyny - żabka

I miejsce - Julia Zielińska - SP10

II miejsce - Pola Wilczyńska - SP15

III miejsce - Justyna Zychma - SP2

Klasy 5-6 dziewczyny - kraul

I miejsce - Wiktoria Mlaś - SP1

II miejsce - Patrycja Kwapińska - SP9

III miejsce - Karolina Kowol - SP15

Klasy 5-6 dziewczyny - styl grzbietowy

I miejsce - Wiktoria Szewczyk - SP2

II miejsce - Katarzyna Radecka - SP Turza Śląska

III miejsce - Julia Liśnikowska - SP8

Klasy 5-6 chłopcy - żabka

I miejsce - Kuba Gajda - SP2

II miejsce - Paweł Ficek - SP5

III miejsce - Bruno Sobel - SP3

Klasy 5-6 chłopcy - kraul

I miejsce - Konrad Hałaszko - SP10

II miejsce - Radek Olechowski - SP2

III miejsce - Szymon Żaba - SP Turza Śląska

Klasy 5-6 chłopcy - styl grzbietowy

I miejsce - Jakub Krupa - SP2

II miejsce - Grzegorz Grabski - SP10

III miejsce - Dorian Jachtoma - SP3

Klasy 7-8 i 3 gim. dziewczyny - żabka

I miejsce - Julia Jajko - SP8

II miejsce - Alicja Świeczyńska - SP1

III miejsce - Zofia Blanik - SP Turza Śląska

Klasy 7-8 i 3 gim. dziewczyny - kraul

I miejsce - Aleksandra Belta - SP16

II miejsce - Natalia Franczyk - SP3

III miejsce - Julia Jajko - SP8

Klasy 7-8 i 3 gim. dziewczyny - styl grzbietowy

I miejsce - Karolina Makowska - SP1

II miejsce - Zuzanna Roezner - SP8

III miejsce - Maja Kasperska - SP5

Klasy 7-8 i 3 gim. chłopcy - żabka

I miejsce - Karol Surma - SP1

II miejsce - Oskar Nowakowski - SP2

III miejsce - Maciej Cesarz - SP16

Klasy 7-8 i 3 gim. chłopcy - kraul

I miejsce - Przemysław Żaba - SP Turza Śląska

II miejsce - Wojciech Fiołka - SP Lubomia

III miejsce - Karol Kruczek - SP5

Klasy 7-8 i 3 gim. chłopcy - styl grzbietowy

I miejsce - Kamil Skupień - SP2

II miejsce - Igor Cieciera - SP28

III miejsce - Adrian Plewnia - SP28

Klasyfikacja szkół:

I miejsce - SP2 - 484 punkty

II miejsce - SP9 - 339 punktów

III miejsce - SP1 - 334 punkty

Klasyfikacja generalna: tutaj

Dziękujemy serdecznie wszystkim szkołom za zaangażowanie i sportową rywalizację na wysokim poziomie. Zapraszamy na kolejne imprezy sportowe organizowane przez MOSiR "CENTRUM".

Galeria