Pojedź z MOSiRem do ZOO

Pixabay.com

Już 26 sierpnia br. odbędzie się wycieczka dla dzieci do ZOO w Ostrawie.

W ramach Akcji Lato Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ,,CENTRUM'' w Wodzisławiu Śląskim organizuje wyjazd do Ostrawskiego ZOO dla najmłodszych mieszkańców miasta. Będzie to wspaniała okazja do spędzenia wolnego czasu w okresie wakacyjnym.

Koszt wycieczki:

  • dzieci 25 zł
  • dorośli opiekunowie 30 zł (w przypadku kiedy dziecko nie ukończyło 10 roku życia)

W cenę wycieczki wliczony jest bilet wstępu do ZOO, ubezpieczenie NNW oraz przejazd autokarem.

Wyruszamy w piątek, 26 sierpnia o godz. 8:00 (powrót ok godz. 14:00-15:00) z parkingu przy stadionie miejskim na ul. Bogumińskiej 8 w Wodzisławiu Śląskim.

Osoby zainteresowane wyjazdem dokonują zapisu elektronicznie poprzez link: KLIK wraz z przelewem. Bądź osobiście w siedzibie MOSiR ,,CENTRUM'', I piętro pok. 25. Zapisy będą przyjmowane w tygodniu, w godzinach 7:30 - 14:30. Prosimy o przygotwanie odliczonej kwoty. Istnieje również możliwość płatności kartą. Ilość miejsc jest ograniczona. Pod uwagę brane będą tylko osoby zapisane i w pełni opłacone.

Dzieci powyżej 10 roku życia jadące bez opiekuna w dniu wyjazdu przynoszą wypełnioną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego oraz zapoznanie się z regulaminem ZOO. Zgodnie z przepisami dziecko powinno również mieć ze sobą dowód/dowód tymczasowy lub paszport. Dorośli również dowód osobisty lub paszport.

Poniżej znajdują się załączniki do pobrania.
zgoda_na_wyjazd_zoo
regulamin_zoo

Regulamin wycieczki: REGULAMIN

Kontakt w sprawie wycieczki: tel. 32 45 90 644