Policzyli się z cukrzycą! [WYNIKI]

Niezmiennie od kilku lat Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" dołącza do działań związanych z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie było i w tym roku. 12 stycznia w Rodzinnym Parku Rozrywki niespełna 130 osób wystartowało w biegu pn. "Policz się z cukrzycą".

Warunkiem startu była dobrowolna wrzutka do puszki WOŚP (nie mniej niż 10 zł). Z opłat startowych uzbieraliśmy łącznie kwotę 2165,42 zł, w całości przekazaną na cele 28. finału. Niezmiernie cieszy nas, że z roku na rok impreza zyskuje coraz więcej zwolenników.

Bieg wystarował o godzinie 14:00, a niespełna 14 minut później na mecie zameldował się zwycięzca Dominik Duźniak z Gliwic (00:13:36). Na drugim stopniu podium stanął Rafał Zając z Wodzisławia Śląskiego (00:14:08), a jako trzeci dobiegł mieszkaniec Leszczyn, Grzegorz Szymura. Wśród Pań rządziło młode pokolenie! Niemalże jednocześnie na mecie pojawiły się Oliwia Witek (00:17:17) i Martyna Pietroszek (00:17:18) z Gołkowic. Trzecie miejsce zajęła wodzisławianka Sylwia Bażan (00:18:03).

Nagrody w kategorii specjalnej za najlepsze przebranie otrzymały: Monika Płaza, Agata Jakacka i Wiktoria Reorowicz.

Szczegółowe wyniki znajdziecie tutaj.

Dziękujemy Wam serdecznie za udział w imprezie. Jednocześnie zapraszamy na 11. Błękitną Wstęgę Balatonu, która odbędzie się 29 marca 2020 r. Więcej w wydarzeniu: tutaj.

Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Nasz Wodzisław, współorganizatorami Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM", Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, Wodzisławski Klub Naszej Ziemi oraz Miasto Wodzisław Śląski.

K

Galeria