Rusza Polsko-Czeski Festiwal Sportów Ekstremalnych na Trzech Wzgórzach

W okresie wakacyjnym przygotowaliśmy dla miłośników sportów nieco bardziej ekstremalnych zajęcia warsztatowe na skate parkach w Wodzisławiu Śląskim i czeskiej Ostrawie. Projekt rusza w piątek 19 lipca 2019 r.

Całkowita wartość projektu pn.: "Polsko - Czeski Festiwal Sportów Ekstremlanych" będzie wynosiła 10.964,02 euro. 

Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych, niezależnie od wieku, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Szkolenia prowadzić będą 4 instruktorzy z hulajnogi/deskorolki/rolek/bmx, posiadający licencje instruktorskie oraz wewnętrzne certyfikowane szkolenia. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Harmonogram warsztatów:

  • 19.07.2019 (piątek) - Skatepark Ostrava-Poruba, ul. Lvovská, Ostrava-Poruba, 708 00 *
  • 26.07.2019 (piątek) - Skatepark Wodzisław Śląski, Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”, ul. Matuszczyka
  • 2.08.2019 (piątek) - Skatepark Ostrava-Poruba, ul. Lvovská, Ostrava-Poruba, 708 00 *
  • 16.08.2019 (piątek) - Skatepark Wodzisław Śląski, Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”, ul. Matuszczyka

Zajęcia odbywają się w godzinach 11:00-14:00. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (deszcz) termin warsztatów może ulec zmianie lub godziny rozpoczęcia i zakończenia mogą ulec zmianie.

Podsumowanie odbędzie się 24 sierpnia 2019 r. (sobota) w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Organizator podczas zajęć zapewnia wodę, owoce i przekąski. Pytania prosimy kierować na adres: i.gornik@mosir.wodzislaw-slaski.pl.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa RP "Przekraczamy Granice".

 

* wyjazd o godzinie 10:00 z Wodzisławia Śląskiego, zbiórka na skate parku o 9:45, uczestnicy powini zabrać ze sobą ważny dowód osobisty lub paszport, uczestnicy niepełnoletni powinni posiadać dodatkowo zgodę rodzica na wyjazd za granicę.