Trwają zapisy do III Nocnego Biegu z Gwiazdami

Kolejne święto biegowe w Wodzisławiu Śląskim! W sobotę, 8 lipca, spotkamy się w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”, gdzie odbędzie się trzecia edycja Nocnego Biegu z Gwiazdami. Start 22:00.

Trasa biegu na dystansie 5 kilometrów obejmuje alejki Rodzinnego Parku Rozrywki oraz fragment ul. Mieszka. Aby móc wystartować należy mieć ukończone 14 lat.

Zapisy przyjmowane drogą elektroniczną do 4 lipca, a warunkiem niezbędnym jest uiszczenie opłaty startowej przelewem elektronicznym. Opłata startowa wynosi 30,00 zł. W przypadku niewyczerpania limitu miejsc będzie możliwość zgłoszenia w biurze zawodów (opłata 50,00 zł). Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy w okolicznościowym worku na buty sportowe, w którym znajdzie się m.in. pamiątkowa koszulka techniczna. Na mecie wszyscy zawodnicy zostaną nagrodzeni medalami!

Dla 6 najlepszych zawodniczek i 6 najlepszych zawodników w klasyfikacji OPEN przewidziano nagrody finansowe, ponadto dla najlepszych w kategoriach wiekowych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szczegółów dotyczących imprezy szukajcie w regulaminie: tutaj.

Chcesz wziąć udział? Kliknij tutaj.

Zachęcamy do obserwowania wydarzenia na Facebooku: tutaj, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące III Nocnego Biegu z Gwiazdami.

Organizatorem biegu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim, współorganizatorami Miasto Wodzisław Śląski i MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski.