Weź udział w bezpłatnych warsztatach tenisa ziemnego

17 lutego stanie się dniem pełnym sportowych, tenisowych doświadczeń i niesamowitej atmosfery. To za sprawą wydarzenia "Wodzisław Śląski OPEN - warsztaty tenisowe dla rodzin", które zadebiutuje w naszym mieście. Podczas bezpłatnych zajęć będzie można poznać tajniki sportu, w którym Iga Świątek i Hubert Hurkacz zdobywają najważniejsze trofea. W programie także spotkania ze specjalistami, tj. dietetykiem, fizjoterapeutą, psychologiem sportowym, konkursy z nagrodami i strefa gastronomiczna. Zainteresowany? Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy.

Weź udział w bezpłatnych warsztatach tenisowych

Bezpłatne warsztaty tenisowe dla rodzin otworzą cykl wydarzeń pod szyldem "Wodzisław Śląski OPEN". We współpracy z Centrum Tenisowym GOLD przygotowaliśmy dla mieszkańców szereg atrakcyjnych imprez, które pozwolą zgłębić tajniki tenisa ziemnego i rozwijać pasję do tego sportu. Oprócz warsztatów cykl obejmie także turnieje dla różnych grup wiekowych, prezentacje umiejętności tenisowych przez lokalne talenty oraz spotkania z doświadczonymi trenerami. To wyjątkowe wydarzenie, które połączy naszą wodzisławską społeczność poprzez wspólne zamiłowanie do sportu, do tenisa.

Wydarzenie "Wodzisław Śląski OPEN - warsztaty tenisowe dla rodzin" odbędzie się 17 lutego w godzinach od 12:00 do 16:00 na terenie Centrum Tenisowego GOLD (ul. Bogumińska 8). Dla uczestników przygotowaliśmy:

  • profesjonalne warsztaty tenisa ziemnego prowadzone przez doświadczonych trenerów,
  • prelekcje z udziałem dietetyka, który podzieli się cennymi wskazówkami dotyczącymi prawidłowego odżywiania,
  • spotkanie z fizjoterapeutą, który dostarczy informacji o profilaktyce urazów i dbałości o kondycję fizyczną,
  • rozmowę z psychologiem sportowym, który wprowadzi uczestników w tajniki mentalnego przygotowania do uprawiania sportu, pomoże zrozumieć psychologiczne aspekty osiągania sukcesów,
  • konkursy z nagrodami - wśród nagród m.in. bon na darmowe lekcje tenisa ziemnego pod okiem trenera,
  • strefę gastronomiczną, która będzie miejscem relaksu i delektowania się przygotowanym na tę okazję poczęstunkiem.

Podczas warsztatów Centrum Tenisowe GOLD zapewnia sprzęt niezbędny do gry, tj. rakiety, siatki, piłki.

"Wodzisław Śląski Open - warsztaty tenisowe dla rodzin" to nie tylko wydarzenie sportowe, ale również okazja do integracji rodzinnej, zdobywania wiedzy i wspólnego spędzenia aktywnego czasu. To będzie kolejne fantastyczne wydarzenie, które dziać się będzie w naszym mieście - mówi prezydent miasta, Mieczysław Kieca. - Zapraszam do udziału! - dodaje.

Zapisz się już dziś!

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na wydarzenie obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy. Wysyłając formularz, otrzymasz informację zwrotną, czy znalazłeś się na liście uczestników. 

Organizatorami wydarzenia "Wodzisław Śląski OPEN - warsztaty tenisowe dla rodzin" są Wydział Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego oraz Centrum Sportowe GOLD.