Wydarzenia

Polsko-Czeski Puchar BMX Racing - Trening

Od otwarcia Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” tor BMX Racing cieszył się dużym zainteresowaniem i uznaniem zawodników z Polski, i nie tylko. Dzięki naszej infrastrukturze możemy nieprzerwanie od 2015 roku organizować Puchar Polski BMX Racing, w którym rywalizują najlepsi zawodnicy z całej Polski. Tegoroczna, trzecia edycja będzie wyjątkowa. Postanowiliśmy zintegrować zawodników dyscypliny BMX Racing z Polski i Czech oraz nawiązać współpracę trenerską z naszymi sąsiadami.

III Nocny Bieg z Gwiazdami

Dziś ruszamy z zapisami do III Nocnego Biegu z Gwiazdami! Bieg odbędzie się 8 lipca (sobota) na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Start 22:00.

Wycieczka w do Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Drugą wycieczką Cyklu Sobotnich Wycieczek z MOSiR "CENTRUM" będzie wyjazd do Jury Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie z przejdziemy z Białego Potoku przez Zrębice, Biakło do Olsztyna.

Wycieczka do arboretum w Wojsławicach

Na pierwszą wycieczkę tegorocznego Cyklu Sobotnich Wycieczek z MOSiR "CENTRUM" wybraliśmy Wojsławice, gdzie odwiedzimy arboretum, oraz Kopice. Na pozostałe wycieczki udany się m.in. w Jurę Krakowsko-Częstochowską, do Wadowic oraz na Małą Fatrę.

II Wodzisławska Noc Świętojańska

Nie mogło być inaczej. Wodzisławianie ponownie będą bawić się w czasie najkrótszej nocy w roku. W piątek, 23 czerwca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” odbędzie się II edycja wyjątkowej imprezy – Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej.

Pokazy kaskaderskie na Stadionie Miejskim

23 maja na Stadion Miejski przy Bogumińskiej 8 zapraszamy wszystkich miłośników ekstremalnych wrażeń na pokazy kaskaderskie. Start godzina 19:00! Szczegółowe informacje umieszczono na plakacie.

ROWEREM PO WODZISŁAWIU 2017

Zeszłoroczny cykl rowerowy cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego w tym roku również znajduje się on w naszym kalendarzu wydarzeń. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” zaprasza do udziału w cyklu rajdów rowerowych pod nazwą „ROWEREM PO WODZISŁAWIU”.