Wyścigi na rowerach wodnych

W środku wakacji szczególnie zapraszamy Was do Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Już 21 lipca (niedziela) odbędzie się rodzinny piknik rekreacyjno-sportowy, podczas którego nie zabraknie dobrej zabawy i odrobiny rywalizacji.

W szczególności zachęcamy do udziału w wyścigach na rowerach wodnych. Zawody rozpoczną się o godzinie 15:00 na zbiorniku wodnym Balaton.

Poszczególne wyścigi odbędą się w seriach na czas (1 bądź 2 serie, w zależności od ilości zgłoszonych drużyn), po dwa zespoły w jednym wyścigu. Więcej szczegółów w regulaminie: tutaj.

Niezbędnym warunkiem uczestnictwa w wyścigach jest przesłanie do 18 lipca 2019 r. (czwartek) zgłoszenia drużyny bądź zgłoszenie w biurze zawodów w dniu zawodów, które czynne będzie od 14:00 w pobliżu wypożyczalni sprzętu pływającego.

Zapisy elektroniczne: tutaj. O kolejności zapisów decyduje data wpływu formularza. Wprowadzony został limit 20 zespołów.

Więcej szczegółow dotyczących pikniku tutaj.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (burza, deszcz) organizator może odwołać imprezę lub przesunąć ją na inny termin.