Zapraszamy na II Wodzisławską Noc Świętojańską

Nie mogło być inaczej. Wodzisławianie ponownie będą bawić się w czasie najkrótszej nocy w roku. W piątek, 23 czerwca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” odbędzie się II edycja wyjątkowej imprezy – Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00. W tegorocznym programie tzw. sobótki nie zabraknie warsztatów plecenia wianków, które w zeszłym roku cieszyły się ogromną popularnością wśród uczestników imprezy, jak się okazało – nie tylko pań. W planach są także m.in. gra terenowa „Poszukiwanie kwiatu paproci”, konkursy, atrakcje dla najmłodszych, zajęcia archeologiczne, pieczenie kiełbasek i biesiada przy ognisku oraz koncert rybnicko-wrocławskiego duetu Sam & Bart, zwycięzcy Jarocińskich Rytmów Młodych 2017. Finałem wydarzenia będzie występ teatru ognia Inferis.

II Wodzisławską Noc Świętojańską organizuje Biuro Prezydenta Miasta we współpracy z pracownikami Muzeum, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „CENTRUM” i Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce pojawi się w miejskim serwisie i na stronie wydarzenia w portalu Facebook (kliknij tutaj).

Polecamy również galerię zdjęć z ubiegłorocznej Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej (kliknij tutaj).

Źródło: Miasto Wodzisław Śląski