Zawody JBG-2 MTB XC Wodzisław Śląski 2022

Zawodnicy na starcie zawodów MTB w 2020 roku | MOSiR ''Centrum''

Już 1 maja 2022 r. (niedziela) odbędą się coroczne zawody w kolarstwie górskim na terenie malowniczego Ośrodka Rekreacyjnego ''Balaton" w Wodzisławiu Śląskim. Trwają zapisy!

Początek pierwszego wyścigu zaplanowany jest na godzinę 8:45. Program zawodów udostępniony będzie w późniejszym terminie na stronie internetowej oraz w Wydarzeniu na FB.

W trakcie zawodów będą wytyczone dwie trasy. Ich dokładna długość jest uzależniona od przebiegu trasy w konkretnej lokalizacji oraz warunków pogodowych w dniu rozgrywania wyścigu. Dokładna ilość okrążeń dla każdej kategorii wiekowej zostanie podana przed zawodami.

    WAŻNE INFORMACJE

  • w dniu imprezy Biuro Zawodów będzie czynne od 8:00 do 14:30,
  • warunkiem koniecznym do prawidłowego zgłoszenia zawodnika jest podpisanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na miejscu,
  • informacja o wystawianiu faktur w zawodach pkt 5.7. Regulaminu,
  • numer startowy po zawodach jest zwrotny,
  • orientacyjna długość trasy długiej wynosi: 3,5km

    KATEGORIE WIEKOWE

Podane są jako pkt 9. Regulaminu

Nagrodzonych zostanie trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii. Z kolei nagrody finansowe przewidziano w kategoriach: Elita Kobiet, Elita Mężczyzn, a także Masters Kobiet i Masters 1 Mężczyzn.

    ZAPISY

Zgłoszenia elektroniczne zawodników możliwe są w terminie do 27 kwietnia 2022 r. do godziny 23:59. Po tym terminie będzie możliwość zgłoszenia wyłącznie w Biurze Zawodów w dniu imprezy.

Uczestnicy dokonujący rejestracji droga internetową zobowiązani są dokonać opłaty startowej za pośrednictwem szybkich płatności dotpay.com.

    OPŁATY STARTOWE

Wysokość opłat startowych podana jest dokładnie w pkt 5. Regulaminu.

ZAPISY ELEKTRONICZNE

Organizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ''Centrum'' w Wodzisławiu Śląskim, MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski oraz Miasto Wodzisław Śląski.