Zmiana organizacji ruchu [Reggae Festiwal]

grafika promująca XIX edycję NMNZ Reggae Festiwal

W związku z organizacją imprezy „Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi – Reggae Festiwal" nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Bogumińskiej w rejonie wejścia na stadion.

Ulica będzie zamknięta na odcinku od ul. Pszowskiej do ul. Mendego, od piątku, 22 lipca od godziny 13:00 do niedzieli, 24 lipca br. do godzin nocnych.

Więcej o imprezie na stronie Wodzisławskiego Centrum Kultury [otwiera się w nowym oknie]

Cena biletu dwudniowego: 40 zł (dzieci do lat 12. wstęp darmowy). Przy pierwszym wejściu na teren imprezy bilet zostanie zamieniony na opaskę. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem imprezy masowej. Opaska upoważnia do wejścia na teren imprezy w czasie jej trwania (22 i 23 lipca zgodnie z programem wydarzenia). Bilety [otwiera się w nowym oknie].

Miasto Wodzisław Śląski organizuje „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal" poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM". Partnerami festiwalu są: właściciel marki Lech, Restauracja Pilsner Pub oraz firma BMT Events. Patronat medialny nad imprezą objęło Radio 90.

Na festiwal zaprasza prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego. Więcej o festiwalu i artystach na stronie wydarzenia [otwiera się w nowym oknie]