Logo MOSiR Wodzisław Śląski

Balatońska Mila z Pupilem już 21 czerwca na "Balatonie"

Ocena 0/5
Kobieta biegnie z psem
fot. magnific.com


Nie każdy musi biegać, żeby aktywnie spędzić niedzielę. Jeśli zamiast sportowej rywalizacji wybierasz spokojny spacer w dobrym towarzystwie, Akademia Młodego Biegacza ma propozycję właśnie dla Ciebie. Już 21 czerwca br. na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - Balatońska Mila z Pupilem. To rekreacyjny spacer wokół ośrodka, w którym można wziąć udział razem ze swoim czworonożnym przyjacielem.


Wydarzenie skierowane jest do wszystkich miłośników zwierząt i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bez presji wyniku, bez pomiaru czasu i bez rywalizacji - liczy się przede wszystkim dobra zabawa, wspólne chwile i pozytywna atmosfera.


Na uczestników czekają:

  • pamiątkowy medal dla każdego uczestnika,
  • niespodzianka dla każdego pupila,
  • możliwość poznania innych właścicieli zwierząt i wspólnego aktywnego poranka.


Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 21 czerwca 2026 r. o godz. 11:45 na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim. Obowiązują zapisy, prowadzone online [otwiera się w nowym oknie].


Organizatorem wydarzenia jest Akademia Młodego Biegacza we współpracy z Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, Radą Dzielnicy, SEI Szkołą Edukacji Innowacyjnej w Wodzisławiu Śląskim, Młodym Miastem oraz MOSiR „Centrum” w Wodzisławiu Śląskim.

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności