Przerwa w dostawie wody na Balatonie. Toalety będą nieczynne

W środę, 17 czerwca, od godz. 8:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" i potrwa przez około 2-4 godziny. W tym czasie nieczynne będą toalety. Utrudnienia są związane z pracami prowadzonymi przy Wojewódzkim Szpitalu Chorób Płuc im. dr. A. Pawelca.
Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!