Logo MOSiR Wodzisław Śląski

To była niezapomniana majówka z MOSiR "Centrum"

Ocena 0/5
Ludzie leżą na leżakach i oglądają seans w terenie
fot. MOSiR "Centrum"

Trzy dni pełne aktywności, atrakcji i dobrej energii wypełniły różne przestrzenie miasta. Od 1 do 3 maja mieszkańcy mogli korzystać z bogatego programu przygotowanego w kilku lokalizacjach, na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton", Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" oraz przy Baszcie Rycerskiej.


Wśród atrakcji znalazły się m.in. festiwal dmuchańców i animacje dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu na „Balatonie”, otwarte treningi golfowe oraz liczne warsztaty i strefy zabaw dla całych rodzin. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również bezpłatna pneumatyczna ścianka wspinaczkowa, która pozwalała spróbować swoich sił we wspinaczce w bezpiecznych warunkach. Sporo radości dostarczyło także piana party, które zamieniło przestrzeń w prawdziwą strefę letniej zabawy i beztroski. Wyjątkowym punktem programu było również pierwsze kino plenerowe, które odbyło się w klimatycznej scenerii i stworzyło niepowtarzalny nastrój wspólnego oglądania filmu pod gołym niebem.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji na profilach Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton", Rodzinnego Parku Rozrywki  "Trzy Wzgórza" oraz MOSiR "Centrum" - w portalu społecznościowym Facebook. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności