Logo MOSiR Wodzisław Śląski

Za tydzień startuje sezon na kąpielisku "Balaton"

Ocena 0/5
Ludzie wypoczywają na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton"
fot. N.Maciejek/UM


Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników wypoczynku nad wodą. Już za tydzień rozpocznie się sezon kąpielowy na kąpielisku „Balaton”, który potrwa od 10 czerwca do 5 września.


Zgodnie z obowiązującymi przepisami sezon kąpielowy oraz wykaz kąpielisk w gminie są corocznie określane uchwałą rady gminy. W tym roku, podczas kwietniowej sesji Rady Miejskiej, radni przyjęli dokument obejmujący m.in. kąpielisko „Balaton” przy ul. Brackiej, zarządzane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM".

W trakcie sezonu bezpieczeństwa osób korzystających z kąpieliska strzec będą ratownicy wodni, a cały obiekt zostanie odpowiednio oznakowany zgodnie z obowiązującymi wymogami.

Na odwiedzających czeka bogata oferta rekreacyjna, oprócz plaży dostępne będą m.in. plac zabaw na piasku, boisko do siatkówki plażowej oraz strefa aktywności fizycznej. Do dyspozycji będą również rowerki wodne, kajaki oraz deski SUP.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności