Logo MOSiR Wodzisław Śląski

Turniej Piłki Nożnej "Z głową w sieci"

Ocena 0/5

Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śląskim oraz miasto Wodzisław Śląski zapraszają uczniów szkół podstawowych z terenu miasta do udziału w Turnieju Piłki Nożnej "Z głową w sieci". Rozgrywki odbędą się w środę, 20 maja br., na Stadionie Aleja przy ul. Bogumińskiej 8. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 maja.

W Turnieju Piłki Nożnej "Z głową w sieci" mogą uczestniczyć uczniowie klas VI-VIII z wodzisławskich szkół podstawowych wraz z opiekunem, który będzie przebywał z drużyną w trakcie trwania turnieju. Zawodnicy zobowiązani są posiadać stroje i obuwie sportowe. W 16-minutowym meczu (2x8 minut + 4 minuty przerwy) może zagrać bezpośrednio 5 zawodników w polu wraz z bramkarzem, natomiast cała drużyna powinna składać się z maksymalnie 10 osób.

Zgłoszenia drużyn do turnieju przyjmowane są pod adresem e-mail: profilaktyka@wodzislaw.ka.policja.gov.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełnioną kartę drużyny (do pobrania wraz z regulaminem poniżej), która musi zawierać:

  • nazwę drużyny,
  • imię, nazwisko, podpis i telefon kontaktowy trenera/opiekuna drużyny,
  • podpis opiekuna drużyny.

Spośród zgłoszonych drużyn przyznane zostaną I, II i III miejsce, natomiast pozostałe drużyny zostaną uhonorowane dyplomem oraz upominkiem. W trakcie turnieju wybrany zostanie również najlepszy zawodnik.

Rozgrywki rozpoczną się o godz. 9:00, natomiast biuro zawodów będzie dostępne dla uczestników od godz. 8:30.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia