Trwa rewitalizacja wnętrz budynku MOSiR "Centrum"
W głównej siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Centrum” w Wodzisławiu Śląskim trwają obecnie prace rewitalizacyjne. Modernizacja obejmuje odświeżenie wnętrz budynku, który od lat pełni ważną rolę w organizacji życia sportowego miasta.
W obiekcie znajduje się zaplecze socjalne wraz z zespołem szatni sportowych, świetlica, sala konferencyjna, magazyn sprzętu sportowego oraz inne pomieszczenia związane z organizacją wydarzeń i imprez sportowych. To również miejsce pracy administracji MOSiR „Centrum”.
W ramach prowadzonych prac odnawiane są ściany oraz przestrzenie użytkowe. Nowa kolorystyka wnętrz nawiązuje nie tylko do zielonych barw logo MOSiR „Centrum”, ale także do kolorów klubu Odra Wodzisław, którego historia od lat nierozerwalnie związana jest z tym obiektem.
Celem rewitalizacji jest poprawa estetyki i funkcjonalności budynku, tak aby jeszcze lepiej służył zawodnikom, trenerom, organizatorom wydarzeń sportowych oraz wszystkim mieszkańcom korzystającym z infrastruktury ośrodka.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!