Logo MOSiR Wodzisław Śląski

Turniej "Z głową w sieci" na Stadionie Aleja

Ocena 0/5
Młodzi piłkarze pozują do zdjęcia
fot. Agnieszka Maciejewska/UM

 

Dziś tj. 20 maja na Stadionie Aleja odbył się kolejny turniej "Z głową w sieci", organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z miastem. Do rywalizacji stanęło sześć drużyn z wodzisławskich szkół podstawowych. Która z nich sięgnęła po zwycięstwo? Sprawdź poniżej.


W turnieju uczestniczyli uczniowie klas VI-VIII z wodzisławskich szkół podstawowych, którzy rywalizowali w 16-minutowych meczach. W wydarzeniu wzięło udział sześć drużyn reprezentujących: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Szkołę Podstawową nr 1, Szkołę Podstawową nr 28, Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Szkołę Podstawową nr 3 oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3.

Kto stanął na podium w tym roku?

  • I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Wodzisławiu Śląskim,
  • II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 28 w Wodzisławiu Śląskim,
  • III miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Wodzisławiu Śląskim.


Narody wręczyli prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca oraz komendant powiatowy policji mł. insp. Grzegorz Koprowski. Turniej odbył się w ramach kampanii "Z głową w sieci", której celem jest nabycie przez młodzież umiejętności bezpiecznego korzystania z Internetu, uświadomienie im zagrożeń oraz pomoc w zdobyciu wiedzy na temat tego, jak nie paść ofiarą i nie zostać sprawcą cyberprzestępstwa. 

źródło: Miasto Wodzisław Śląski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności